Informacje o wypadku
Pikio.pl
Irmina Jach - 27 Września 2020

Tragiczne sceny na autostradzie, nie żyje 13 osób. Wśród ofiar dzieci, porażające informacje z zagranicy

Informacje, które obiegły media dzisiejszego popołudnia, są niezwykle tragiczne. Poza granicami kraju doszło do tragicznego wypadku na autostradzie. Wydarzyły się porażające rzeczy. Dziennikarze donoszą o wielu ofiarach, wśród nich znalazły się dzieci. Nie żyje aż 13 osób. Cały kraj pogrążył się w głębokiej żałobie.

Informacje na temat tragicznego wypadku na jednej z pakistańskich autostrad obiegły światowe media. Do fatalnego zdarzenia doszło dzisiejszej nocy. Służby ratunkowe poinformowały o wielu ofiarach. Nie żyje aż 13 osób, w tym kilkoro dzieci. Sytuacja jest naprawdę poważna.

Katarzyna Skrzynecka przeżywa wielki dramatDramat Katarzyny Skrzyneckiej. Każda matka będzie mieć oczy pełne łezCzytaj dalej

Informacje o tragicznym wypadku na autostradzie obiegły media

W nocy z soboty, 26 września bieżącego roku, na niedzielę, 27 września, doszło do tragicznego wypadku na autostradzie prowadzącej do portowego miasta Karaczi na południu Pakistanu. O zdarzeniu poinformowała media tamtejsza policja. Furgonetka, która przewoziła kilkadziesiąt osób, przewróciła się i wpadła do przydrożnego rowu. Przyczyną wypadku było zderzenie z innym pojazdem. Kierowca furgonetki nie był sprawcą fatalnego zdarzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

- Pożar samochodu na autostradzie. Furgonetka wpadła do rowu, gdy uderzył w nią obiekt z innego pojazdu. Samochód stanął w płomieniach po tym, jak ze zbiornika wyciekło paliwo - przekazał przedstawiciel służb ratunkowych.

Na terenie Pakistanu do podobnych wypadków dochodzi niezwykle często. Kierowcy poruszający się po tamtejszych drogach często lekceważą przepisy drogowe i nie stosują się do ograniczeń związanych z prędkością. Sytuacji nie poprawia także tragiczny stan tamtejszych dróg.

Dzisiaj grzeje:

1. Oburzające słowa Maryli Rodowicz. Emeryci mogą złapać się za głowy

2. Martyna Wojciechowska drży o swoją córkę. Sytuacja jest fatalna, wystosowała pilny apel

3. Policja prosi o pomoc: wydała list gończy za niebezpieczną kobietą. Dopuściła się niewybaczalnych rzeczy

Służby ratunkowe, które niezwłocznie przybyły na miejsce, przystąpili do akcji. Z pojazdu wyjęto trzynaście zwęglonych zwłok pasażerów. Wśród zmarłych zanotowano aż troje dzieci. Udało się uratować pięć osób - czworo dorosłych i roczne niemowlę. Ciała są w stanie, który nie pozwala na identyfikację. Policja przekazała, że w celu ustalenia tożsamości ofiar, niezbędne będzie przeprowadzenie testów DNA.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz taką 2-złotówkę w portfelu? Może być warta nawet kilka tysięcy złotych
  2. Prezydent i Premier grzeją się w chwale zwycięstwa Jana Błachowicza. Mówią o promocji Polski i "rozniesieniu" rywala
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Pracownik sklepu spożywczego usłyszał wrzaski w toalecie. Otworzył drzwi i stanął jak wryty

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News