Nie mieli żadnych szans, wszyscy nie żyją. Służby przekazały druzgocącą wiadomość z polskiej miejscowości

Nie mieli żadnych szans, wszyscy nie żyją. Służby przekazały druzgocącą wiadomość z polskiej miejscowości Źródło: unsplash.com Mike Labrum

Koszmarne informacje właśnie obiegły media. Niestety, służby nie mogły już nic zrobić, wszyscy nie żyją. W polskim mieście rozegrała się prawdziwa tragedia, ciężko uwierzyć.

Możliwie najgorsze informacje zostały oficjalnie przekazane przez funkcjonariuszy. Wszyscy do końca mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Jednak pomimo natychmiastowej interwencji, ziścił się najczarniejszy ze scenariuszy. Sceny rodem z horroru zwyczajnie nie mieszczą się w głowie. Prawdziwy dramat. 

Wstrząsające informacje. Wszyscy nie żyją 

Jak donosi "Fakt", do potwornego w skutkach zdarzenia doszło około godziny 2:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek. W mieszkaniu znajdującym się na poddaszu w kamienicy położonej przy ulicy Mickiewicza w Sobótce nagle wybuchł pożar. Zanim straż pożarna pojawiła się na miejscu, z budynku ewakuowano 21 osób. Funkcjonariusze straży pożarnej rozpoczęli akcję gaśniczą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Żywioł rozprzestrzeniał się w zatrważającym tempie, co utrudniało akcję służb. Dopiero, gdy całkowicie udało się go ugasić, możliwe było wejście do budynku. Niestety, w mieszkaniu znaleziono ciała dwóch osób. 

- W mieszkaniu po ugaszeniu ognia strażacy znaleźli ciała dwóch osób. Prawdopodobnie byli to mieszkańcy - mówił dla PAP cytowany przez "Fakt" dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratowniczej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu. Ofiarami są starsza kobieta oraz jej syn. - Spaleniu uległo samo mieszkanie. Pożar przedostał się też na szczyt dachu. Łączna powierzchnia, która uległa spaleniu, to ok. 200 metrów kwadratowych - dodał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje znany polityk

2. Ogromna zmiana dla wszystkich posiadaczy samochodów. Sejm podjął ostateczną decyzję

3. Dzieci pierwszego września wrócą do szkół? Wiemy kiedy zapadnie ostateczna decyzja

Lokalna prokuratura wszczęła śledztwo wyjaśniające dokładne okoliczności zdarzenia. Na ten moment nie jest pewne, z jakich przyczyn doszło do wybuchu pożaru. Nie pojawiły się również informacje na temat innych poszkodowanych ani szacowanych strat materialnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co się stało? Podczas występu Martyniuka nagle na scenę wbiegła Edyta Górniak, ludziom opadły szczęki
  2. Justyna Żyła szczęśliwa w ramionach tajemniczego mężczyzny. Zapomniała już o byłym mężu i publikuje wymowne zdjęcia (FOTO)
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Najgorsza wiadomość tuż po weekendzie. Nie żyje 17 osób, nie mieli żadnych szans
  7. Nowy podatek od stycznia 2021 roku. Na zakupach zapłacimy wszyscy bez wyjątku
  8. Ogromna rewolucja w Aldim. Właśnie potwierdzili, ostateczne pożegnanie już wkrótce
  9. Z ostatniej chwili: Nie żyje Kinga Domańska

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News