Wyniki sekcji zwłok polityk PiS są wstrząsające. Zwrot w sprawie

Wyniki sekcji zwłok polityk PiS są wstrząsające. Zwrot w sprawie Źródło: pikio.pl

Informacje dotyczące sekcji zwłok polityk PiS są niezwykle niepokojące. Wiadomo co przyczyniło się do jej śmierci. Ustalenia nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

Informacje przekazane po sekcji zwłok są niemal jednoznaczne. Mogą w znacznym stopniu przyczynić się do zwrotu w głośnej sprawie śmierci polityk należącej do Prawa i Sprawiedliwości. Co odkryli patolodzy sądowi?

Wyniki sekcji zwłok

Pojawiły się nowe informacje w sprawie śmierci Barbary Kaczmarek. W nocy z piątku na sobotę syn zmarłej wezwał pogotowie do swojej nieprzytomnej matki. Początkowo sam starał się ją reanimować, jednak okazało się to nieskuteczne. Karetka przetransportowała kobietę do szpitala. Niestety nie odzyskała ona przytomności i zmarła w szpitalnej sali. 

Polityk miała ciężkie obrażenia głowy, w związku z tym sprawą zainteresowała się policja i prokuratura. Teraz pojawiły się nowe informacje w tej tragicznej sprawie. Wynikają z sekcji zwłok polityk związanej z Prawem i Sprawiedliwością.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowe informacje dotyczące śmierci 

Ze wstępnej sekcji zwłok wynika, że kobieta była ofiarą przemocy fizycznej. Właśnie tym były spowodowane obrażenia głowy zauważone przez lekarzy. Przewidziane są dalsze badania mające na celu dokładne wyjaśnienie przyczyny zgonu kobiety.

 - Wstępne ustalenia posekcyjne, obraz stwierdzonych obrażeń, potwierdzają stosowanie przemocy - skomentował sprawę prokurator Krzysztof Kopania

Konieczne będą dalsze ustalenia, czy uraz głowy, jaki odniosła kobieta, jest bezpośrednią przyczyną jej śmierci. W tym celu zostaną przeprowadzone badania histopatologiczne. Po uzyskaniu ich wyników będzie możliwe opracowanie końcowej opinii posekcyjnej i wyciągnięcie z nich wniosków. Od tego zależy jakie zarzuty zostaną postawione synowi zmarłej.

Dzisiaj grzeje: 1. Paweł Królikowski nie żyje. Media podały najgorszą wiadomość

2. Nie żyje gwiazdor „Klanu” i mąż znanej aktorki. Pogrążona w żałobie żona poinformowała o śmierci

Mężczyzna aktualnie przebywa w areszcie pod nadzorem policji. Ciąży na nim zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego skutkiem była choroba realnie zagrażająca życiu. Kolejne wyniki padań z pewnością pozwolą szczegółowo wyjaśnić sprawę zgonu polityk związanej z partią rządzącą. Nie pozostaje nic innego niż oczekiwać na dalszy rozwój sytuacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media donoszą. Nie żyje Paweł Królikowski
  2. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  3. Robisz rosół na kurczaku? Trik naszych babć sprawi, że jego smak zachwyci całą rodzinę
  4. Wychodząc z domu zawsze chowa łyżeczkę w bieliźnie. Podała porażający powód, który powinna znać każda kobieta
  5. Pitbull zapłodnił husky. Ich szczeniaki wyglądają oszałamiająco, to nie jest fotomontaż
  6. Nadeszła druzgocąca wiadomość. Robert Makłowicz stracił nagle tak wiele

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News