Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie

Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie Źródło: YouTube

Informacje na temat stanu zdrowia Pawła Królikowskiego docierają do mediów w bardzo niewielkich dawkach. Odkąd artysta niespodziewanie trafił do szpitala, fani z zaniepokojeniem przyglądają się jednak tej sprawie. Jak donoszą media, lekarze podjęli właśnie niezwykle przykrą decyzję w sprawie aktora.

Informacje ze szpitala, w którym przebywa Paweł Królikowski, są obecnie uważnie dawkowane. Sympatycy artysty wciąż wiedzą bardzo niewiele na temat jego stanu zdrowia oraz konkretnego powodu trafienia pod opiekę lekarską. Należy jednak przypomnieć, że aktor przebywa na oddziale neurochirurgii, co daje już szerszy kontekst.

Informacje nt. stanu zdrowia Pawła Królikowskiego 

Cztery lata temu odkryto u niego tętniaka mózgu, który szybko został usunięty. W tym roku artysta musiał przejść kolejną operację, jednak stosunkowo szybko powrócił do pracy oraz aktywnego życia. 20 grudnia aktor niespodziewanie znów został przewieziony do szpitala, gdzie przebywa do dziś i gdzie codziennie odwiedza go ukochana żona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak donosi "Super Express", stan Królikowskiego ma być niestety bardzo poważny. Z tego też powodu podjęto decyzję, że artysta nie powróci do domu na święta, co bez wątpienia jest ogromnym ciosem dla jego rodziny. Lekarze wolą mieć bowiem aktora na oku. Nie wiadomo, jak długo będzie musiał pozostać pod ich opieką.

Boże Narodzenie w szpitalu

Dzisiaj grzeje: 1. Wielki dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają
2. Siostra Przybylskiej pokazała grób Ani. Szczegóły ściskają za serce

Nawet w szpitalu Królikowski będzie mógł liczyć najpewniej na bożonarodzeniowe towarzystwo licznej rodziny. Na pewno będzie przy nim żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która codziennie przy nim czuwa. Święta bez członka rodziny, który musi pozostać w szpitalu, to jednak zawsze wyjątkowo przykra chwila. Fani w mediach społecznościowych wyrażają współczucie bliskim celebryty i życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Kobieta chora na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Po kilkunastu godzinach serce jej męża pękło na pół
  4. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala
  5. Pożyczyła od chłopaka pieniądze. Niedługo później zachował się poniżej pasa, dziewczyna nie potrafi mu wybaczyć

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News