Informacje, zacznie się w poniedziałek
youtube.com Reporter TV
Weronika Wasiak - 24 Października 2020

Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile

Najnowsze informacje mogą wywołać spory niepokój wśród Polaków. Już w poniedziałek wielu odczuje skutki ostatnich zdarzeń. Atmosfera zagęszcza się coraz bardziej.

Informacje przekazywane przez Radio Zet nie należą do szczególnie optymistycznych. Od kilku dni w naszym kraju negatywne emocje przybierają na sile i, jak się okazuje, to dopiero początek. Wiele wskazuje na to, że najgorsze dopiero przed nami. Służby przez cały czas w akcji.

W poniedziałek w całej Polsce zawrze. Fatalne informacje

Nagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęłoNagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęłoCzytaj dalej

W piątek o godzinie 19:00 w kilku największych miastach w Polsce, rozpoczął się drugi już strajk kobiet. Pierwszy miał miejsce w czwartek - tego samego dnia Trybunał Konstytucyjny zadecydował o zakazie aborcji w przypadku dzieci z trwałymi upośledzeniami. Ta informacja rozsierdziła Polki i Polaków, a już kilka godzin później ulicami Warszawy maszerowały tysiące protestujących. Niestety, nie odbyło się bez użycia przez funkcjonariuszy radykalnych środków działania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiSabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiCzytaj dalej

Wczoraj protest miał miejsce już nie tylko w stolicy. Na łamach serwisu "Reporter TV" możemy znaleźć dokładną relację ze strajku, który trwał kilka godzin. Wszystko jednak wskazuje na to, że to dopiero początek, a eskalacja negatywnych emocji dopiero może nastąpić.

Kolejne demonstracje mają odbyć się w najbliższy poniedziałek - wówczas ulice największych miast mają zostać zablokowane. Z kolei środa ma być powtórką słynnego już Czarnego Poniedziałku.

- Teraz plan jest taki: w poniedziałek blokujemy wszystko, co się da, ulice, ronda... głównie ulic - mówiła podczas demonstracji na warszawskim Żoliborzu, nieopodal domu Jarosława Kaczyńskiego, Marta Lempart, inicjatorka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Blokada ma rozpocząć się o 16:00.

28 października, jak zapowiedziano, protest przybierze formę strajku, a wspierający akcję mają nie stawić się w pracy.

- Od środy nie idziemy do pracy! Skoro to państwo nie działa, to przestanie działać - mówiła Marta Lempart.

Dzisiaj grzeje:

1. Bardzo przykre wieści o Bogumile Wander. Mąż podjął dramatyczną, ważną decyzję

2. Sprzed chwili: do mediów dotarła tragiczna wiadomość. Nie żyje, jego mieszkanie otoczono kordonem

3. Wiceminister ujawnił, co stanie się w połowie listopada. Wszystko poszło na żywo

Niżej możecie znaleźć pełną relację z piątkowego strajku. Dzień wcześniej protestujący stawili się pod domem Jarosława Kaczyńskiego, gdzie, niestety, funkcjonariusze policji użyli siły. Wczoraj natomiast tłum zjawił się pod domem premiera Mateusza Morawieckiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PILNE: Śląsk. Owczarek pogryzł 9-letnią dziewczynkę na Śląsku
  2. Mroczna przeszłość Mariusza Pudzianowskiego wyszła na jaw. Siedział w więzieniu, powód jest porażający
  3. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  4. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  5. Tragedia w rodzinie Rafała Trzaskowskiego. W programie na żywo ujawnił bolesną prawdę
  6. Pocztę Polską czeka cyfryzacja, a wraz z nią gigantyczna fala zwolnień. Zaskakujące doniesienia
  7. Eksperci biją na alarm. Jeśli gotujesz rosół na udkach z kurczaka, popełniasz olbrzymi błąd
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News