Informacje obiegły media
Pikio.pl
Monika Majko - 23 Września 2020

Wszyscy do końca mieli nadzieję. Właśnie się dowiedzieliśmy, spełnił się czarny scenariusz

Informacje obiegły krajowe media, wszyscy do końca trzymali kciuki. Niestety, spełnił się czarny scenariusz, rodzina młodego mężczyzny jest zrozpaczona. Policja przekazała najgorsze wiadomości, trwa śledztwo w tej sprawie.

Informacje wstrząsnęły rodzina i okolicznymi mieszkańcami, spełnił się najgorszy z możliwych scenariuszy. Policjanci przekazali właśnie najnowsze wiadomości w tej sprawie, bliscy młodego mężczyzny są zrozpaczeni. Trwa śledztwo, funkcjonariusze ustalają dokładny przebieg tych dramatycznych wydarzeń.

Informacje przekazane przed policję są wyjątkowo smutne, Dawid nie żyje

Tragedia, która spotkała rodzinę z gminy Czemierniki w województwie lubelskim, wstrząsnęła lokalna społecznością. W czwartek 10 września br., 25-letni Dawid wracał z pracy w rodzinnym sadzie. Młody mężczyzna wysiadł z samochodu 40 metrów przed domem, niestety, nigdy już do niego nie dotarł. Zaniepokojeni bliscy powiadomili policję o zaginięciu krewnego, a służby od razu rozpoczęły poszukiwania.

żona Danuta Martyniuk awanturaDanuta Martyniuk pokazała SMS-y od byłej żony Daniela. Nie ma wątpliwości, awantura na całegoCzytaj dalej

– Funkcjonariusze przeczesywali pobliskie tereny zielone, docierali do miejsc, w których mógł przebywać mężczyzna. Płetwonurkowie sprawdzili koryto rzeki płynącej w pobliżu domu 25-latka. Rozległy trudno dostępny teren sprawdzony został również za pomocą drona – poinformował asp. Piotr Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.

Ciało 25-latka znaleziono 1,5 km od domu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ślub zdjęcia skandalSkandaliczne zdjęcia z polskiego ślubu. Ciężko uwierzyć, że zrobili podobną rzeczCzytaj dalej

W poszukiwania zaangażowali się również strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej. Przez blisko dwa tygodnie nie udało się zlokalizować zaginionego, teraz policja przekazała najgorsze wiadomości. Zwłoki 25-latka znaleziono w odległości około 1,5 kilometra od domu.

– Na miejscu czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zabezpieczone zostało do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci – przekazała radzyńska policja.

Dzisiaj grzeje:

1. TVP przekazało porażające informacje. Niestety, nie żyje Ryszard Głowacki

2. Trwa dramatyczna walka o życie nastolatki. Porażające wieści z południa kraju, sprawca uciekł

3. Mamy potwierdzenie, Andrzej Duda podpisał. Wielu Polaków czekało z zapartym tchem

Jak przekazał portal lublin112.pl ciało Dawida w znacznym stopniu rozkładu znaleziono na dnie sadzawki, która utworzyła się w zagłębieniu trudno dostępnego i odludnego terenu. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci 25-latka. Na razie nie podano szczegółów tragedii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesamowite wieści, Tomasz Komenda zdobył nową pracę u gwiazdora TVN. Poruszające, czym się zajmie
  2. Premier idzie na wojnę z kibicami? Stanowcze słowa szefa rządu, kazał fanom się zamknąć
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą cudowną funkcję. Wielu klientów jej nie zna i wielka szkoda

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News