Są ofiary śmiertelne w polskim mieście. Ogromna tragedia w domu jednorodzinnym

Są ofiary śmiertelne w polskim mieście. Ogromna tragedia w domu jednorodzinnym Źródło: pikio.pl

Tragiczne informacje z jednego z polskich miast. Doszło do tragedii w jednym z domów jednorodzinnych. Na miejsce przyjechały służby, niestety, mimo szybkiej akcji nie obyło się bez ofiar.

Kolejne fatalne informacje z Polski. W województwie zachodniopomorskim, w miejscowości niedaleko Szczecina, doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Nie udało się uniknąć ofiar. Nie wiadomo na razie ile osób było łącznie w domu (ze wstępnych informacji wynika, że trzy), pewne jest jedynie to, że nie wszyscy przeżyli.

Napływają kolejne, tragiczne informacje z północy kraju. Są ofiary śmiertelne

Pożar wybuchł nad ranem, około godziny 6, w parterowym domu w Mirosławcu. Niedługo po tym, jak ogień zaczął się rozprzestrzeniać, na miejsce zostały wezwane służby porządkowe. Straż pożarna rozpoczęła akcję gaśniczą. O akcji poinformował rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP w Szczecinie, młodszy kapitan Tomasz Kubiak.

- W trakcie akcji gaśniczej wydobyto z wnętrza jedną osobę, niestety - była to ofiara śmiertelna. Druga osoba poszkodowana przekazana została zespołowi ratownictwa medycznego. Pożar udało się ugasić. Ogółem w wyniku pożaru dwie osoby poniosły śmierć. Na miejscu trwają prace porządkowe - informował Kubiak.

To już kolejny pożar w kraju. "Czarny grudzień"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wciąż nie ustalono przyczyn pożaru w Mirosławcu, prawdopodobnie zostanie wszczęte w tej sprawie śledztwo. Ostatnio przez Polskę przetoczyła się prawdziwa czarna passa pożarów. Nie tak dawno temu w Szczyrku doszło do wyjątkowej tragedii: w wyniku wycieku gazu doszło do eksplozji, w której zginęło osiem osób - dwa małżeństwa i czwórka dzieci.

Dzisiaj grzeje: 1.Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
2. Po roku od śmierci Kory, Sipowicz ma nową kobietę. Dwa razy młodsza, kulisy ich związku są porażające

Kilka dni temu doszło również do pożaru w Łodzi. Mężczyzna zasnął z odpalonym papierosem, który później zapalił kołdrę. W wyniku tego wybuchł pożar, po którym ewakuowano mieszkańców kamienicy. Jedyna ofiara to 35-latek, który spowodował pożar.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nad Pawłem Królikowskim czuwa żona. Choroba pierwszy raz dała o sobie znać już lata temu
  2. 5,5 tys. zł na rękę za pracę na kasie. Niektóre sklepy kuszą takimi ofertami
  3. 17-latka przez pół roku mówiła, że jest w ciąży. Gdy pokazała brzuch, wszystkim opadły szczęki, nie tego się spodziewali
  4. Magdalena zabiła swojego synka w okrutny sposób. Wcześniej wyszukiwała w sieci przerażające hasła, nie mieści się w głowie
  5. Para młoda nie mogła ukroić weselnego tortu. Reakcja pana młodego przechodzi wszelkie wyobrażenie, wszyscy zaczęli krzyczeć

Źródło: Radio Szczecin

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News