Porażające informacje obiegły media. Nie żyje Dariusz G., popełnił samobójstwo

Porażające informacje obiegły media. Nie żyje Dariusz G., popełnił samobójstwo Źródło: unsplash.com David Tomaseti

Dramatyczne informacje obiegły media. Z przekazywanych informacji wynika, że osadzony Dariusz G. nagle popełnił samobójstwo. W opinii publicznej zapanowało ogromne poruszenie, sprawą już zajęły się odpowiednie organy.

Informacje o śmierci znanego gangstera wstrząsnęły polską społecznością. Gdy oficjalnie przekazano, że osadzony popełnił samobójstwo, dyskusji wokół tego tematu pojawiło się jeszcze więcej. Wiadomo, że wszczęte zostało w tej sprawie dochodzenie, wciąż jednak jest wiele niejasności i zdaje się, że z każdą chwilą pojawia się ich coraz więcej. 

Wstrząsające informacje dotarły do Polaków. Dariusz G. odebrał sobie życie 

Jak donosi Wirtualna Polska, powołując się na ustalenia Gazety Wrocławskiej, w nocy ze środy na czwartek, osadzony we wrocławskim areszcie gangster Dariusz G., pseudonim “Łoli”, popełnił samobójstwo. Były żołnierz Legii Cudzoziemskiej powiesił się zaledwie kilka dni po tym, jak trafił do więzienia za handel narkotykami oraz zabójstwo. Wiadomo, że przebywał w dwuosobowej celi, jednak nie podano, czy znajdował się tam sam czy też ze współwięźniem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak przekazano, w środę około godziny 22:00 Funkcjonariusz Służby Więziennej zaglądał do jego celi, wówczas nic nie wzbudziło jego podejrzeń. Niedługo później, bo tuż przed godziną 24:00 wszczęto alarm. Strażnicy odkryli, że Dariusz G. powiesił się na pętli wykonanej z koca. Mimo podjętej reanimacji jego życia nie udało się uratować. Wirtualna Polska donosi, że Prokuratura Wrocław Stare Miasto podjęła już śledztwo w sprawie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tadeusz Rydzyk stanie przed sądem? Jest akt oskarżenia

2. Pierwsze objawy białaczki. Bardzo łatwo je przegapić

Z uwagi jednak na dobro prowadzonego dochodzenia, śledczy nie ujawniają zbyt wielu ustaleń oraz dokładnych okoliczności. Okazuje się, że samobójstwo "Łoliego" nie było pierwszym w tym więzieniu. W przeciągu kilku ostatnich miesięcy życie odebrało sobie 3 innych osadzonych. Sprawa wydaje się więc jeszcze bardziej niepokojąca. Wirtualna Polska zwraca uwagę, że jeden z funkcjonariuszy Służby Więziennej usłyszał zarzut niedopełnienia obowiązków w związku z jednym z podobnych zdarzeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fasolka szparagowa z bułką tartą jest ukochanym letnim daniem wielu osób. Niektórzy dodają do niej jeszcze 2 nietypowe składniki
  2. Media podają dalej tragiczną informację. Niestety, nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski, wielka strata dla świata sportu
  3. Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje Jerzy Kutkowski
  4. Ministerstwo apeluje do wszystkich Polaków. Duża pomoc całkowicie za darmo
  5. IMGW pilnie ostrzega Polaków. Duże niebezpieczeństwo w weekend, możliwe trąby powietrzne
  6. Klinika onkologiczna wstrzymuje przyjęcia nowych pacjentów. Odnotowano koronawirusa u kilkunastu osób

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News