Niewypowiedziana tragedia, nie żyje 27 osób. Chcieli się "ozdrowić" z koronawirusa znanym produktem

Niewypowiedziana tragedia, nie żyje 27 osób. Chcieli się "ozdrowić" z koronawirusa znanym produktem Źródło: pxfuel.com Creative Commons Zero - CC0

Informacje o śmierci 27 osób zdruzgotały wszystkich. Miały nadzieję, że wyleczą się z koronawirusa znanym produktem, ich organizm jednak nie dał rady, wszyscy nie żyją.

Informacje o zgonie 27 osób wstrząsnęły wszystkimi. Wiadomo już, że popularny produkt nie chroni przed koronawirusem, a stanowi jeszcze większe niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia. Co ciekawe, wiele osób nadal wierzy w skuteczność działania tej rzeczy.

Informacje ze wschodu nie są optymistyczne. Mogli żyć, woleli wykonać test na sobie

27 osób z coraz większym niedowierzaniem czytało pogłoski o tym, że jeden z produktów spożywczych leczy z koronawirusa. Jeszcze bardziej nie do uwierzenia jest to, że nawet ich śmierć nie przekonała innych o śmiertelnej szkodliwości specyfiku. Jak wiemy, przy koronawirusie należy dbać o higienę - myć i dezynfekować ręce oraz twarz. Popularne plotki głoszą, że warto "odkażać się" także od wewnątrz, co jest oczywiście prawdziwą bzdurą, ponieważ ten sposób nie ma prawa bytu. Wszystko wydarzyło się w Iranie, gdzie alkohol nie jest dostępny, jego sprzedaż oraz spożycie są surowo zakazane.

Irańczycy wyjeżdżają za granice kraju, by zaopatrzyć się w alkohol i potem wracają jak gdyby nigdy nic do domów. Niejednokrotnie do szpitali, szczególnie tych przy granicy, trafiały osoby z objawami zatrucia alkoholowego. 20 osób mieszkających w prowincji Chuzestan na południowym zachodzie Iranu oraz 7 z prowincji blisko Teheranu zbyt mocno uwierzyło w pomówienia. Stwierdzili, że im więcej etanolu tym lepiej - niestety, nie udało się ich w porę uratować. Mało tego, inne osoby, które uwierzyły w to kłamstwo, ale nie spożyły tak ogromnej ilości alkoholu, i tak trafiło do placówek medycznych w stanie zatrucia alkoholowego.

Liczba zakażeń ciągle przybywa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W sumie hospitalizowano aż 218 osób. Chociaż Iran wprowadził obostrzenia, to liczba zakażonych koronawirusem rośnie. Szkoły i uniwersytety zamknięto do 3 kwietnia, perski Nowy Rok nie będzie obchodzony, odwołano loty, zamknięto wiele obiektów noclegowych, wprowadzono również rogatki na ulicach niektórych miast, by ograniczyć ruch samochodowy i by bez powodu nikt nie opuszczał swojego miejsca zamieszkania (tylko w ważnych przypadkach).

Dzisiaj grzeje: 1. Chiny mają propozycję dla Polski, chodzi o koronawirusa. Niebywałe, może okazać się kluczowa w walce z epidemią
2. Polski minister zarażony koronawirusem czuje się gorzej. Znamy szczegóły

Na tę chwilę w Iranie potwierdzono 14 991 przypadków koronawirusa, zmarły 853 osoby, ale dobrą wiadomością jest to, że za wyleczonych uważa się 4 996 pacjentów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szkoły będą zamknięte znacznie dłużej. Znamy konkretną datę
  2. Nie żyje były reprezentant Polski. Był prawdziwą legendą Ekstraklasy, oficjalny komunikat klubu
  3. Kierowca wziął pod swój dach bezdomnego kota. Niesamowite, jak kilka dni później zwierzak się "odwdzięczył"
  4. Największa wpadka TVN, jak mogli puścić coś podobnego? Widzowie nigdy jej nie zapomną
  5. Mężczyzna miał minutę, żeby zrobić dowolne darmowe zakupy. Nie mieści się w głowie, jak się zachował
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

Źródło: TVN24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News