Niespodziewany zwrot ws. śmierci Janusza Dzięcioła. Władze przekazały komunikat

Niespodziewany zwrot ws. śmierci Janusza Dzięcioła. Władze przekazały komunikat Źródło: DDTVN

Informacje o śmierci Janusza Dzięcioła poruszyły wielu Polaków. Okazuje się, że władze postanowiły podjąć bardzo ważną decyzję po tragedii, jaka rozegrała się w województwie kujawsko-pomorskim.

Informacje, które obiegły Polskę ugodziły szczególnie w osoby, które pamiętają najsłynniejszą, czyli pierwszą edycję programu "Big Brother". Janusz Dzięcioł, czyli pierwszy w historii zwycięzca popularnego programu, zginął w wypadku na przejeździe kolejowym. 

Po jego śmierci władze podjęły decyzję o wdrożeniu pierwszych zmian, które miałyby nie dopuścić do podobnych tragedii w przyszłości. Wójt gminy Grudziądz przekazał właśnie wiadomości dotyczące najbliższych planów władz lokalnych.

Najnowsze informacje ws. śmierci Janusza Dzięcioła

Niestety, wiele rzeczy już wcześniej zapowiadało, że w tym konkretnym miejscu dojdzie do tragedii. Już po wypadku Janusza Dzięcioła głos zabrał Jerzy Czapla. Sołtys Białego Boru bez ogródek przyznał, że ten przejazd kolejowy stwarza kierowcom nad wyraz wiele problemów.

- Ten przejazd przez tory kolejowe jest bardzo niewygodny, jest to lewoskręt od drogi krajowej nr 55 i jest nieco pod górkę. Widoczność w tym miejscu jest utrudniona - stwierdził sołtys.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wójt gminy Grudziądz przyznał, że chciałby, aby przejazd w ogóle był wyłączony z ruchu. Obecnie trwają pracę nad alternatywną drogą, która pozwoliłaby wyeliminować niebezpieczeństwo i ustrzec kierowców przed losem, który spotkał Janusza Dzięcioła.

- Zaproponowałem alternatywne rozwiązanie, które umożliwiłoby zamknięcie tego przejazdu i jeszcze innego w okolicy - także niestrzeżonego. Trzeba po prostu wrócić do dawnej koncepcji i wybudować drogę wzdłuż linii kolejowej Toruń - Grudziądz, która będzie wiodła do przejazdu ze szlabanami. GDDKiA jest wstępnie za, ale pod warunkiem, że wszystkie strony - w tym również PLK - porozumieją się w tym zakresie, także w kwestii partycypacji w kosztach. Nie możemy przejść do porządku dziennego nad śmiercią człowieka, który przyczynił się m.in. do rozwoju prawodawstwa w Polsce czy lokalnych klubów sportowych - powiedział Andrzej Rodziewicz.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. Ukryta kamera nagrała co tata robi z 4-letnią córką w jej pokoju. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować

Bydgoski oddział GDDKiA zaanonsował, że jest gotowy porozmawiać o wprowadzeniu takiego rozwiązania. Z ustaleń mediów wynika, że głosu w sprawie nie zabrała jeszcze trzecia najbardziej zainteresowana strona, czyli PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  3. Papież zmarł podczas stosunku z mężatką. Porażające szczegóły nieznanej szerzej historii
  4. Nic na wskazywało na najgorszy obrót spraw. Zmarł nagle w szpitalu, po wyjściu rodziny
  5. Wszedł do łazienki i prawie dostał zawału. W pralce zamknięte było jego dziecko, natychmiast rzucił się na ratunek

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News