Okropne informacje, śmierć uwielbianej aktorki trzymano w tajemnicy. Dopiero teraz o niej poinformowano, ogromna strata

Okropne informacje, śmierć uwielbianej aktorki trzymano w tajemnicy. Dopiero teraz o niej poinformowano, ogromna strata Źródło: .

Informacje, które dotarły dziś do mediów, bez wątpienia zasmucą miłośników światowego kina. Zdecydowanie przedwcześnie i niespodziewanie zmarła bowiem popularna aktorka. Jej odejście przez kilka dni utrzymywane było w tajemnicy.

Informacje o nagłej śmierci Go Soo Jung przekazała agencja Story J Company. Aktorka miała zalewie 24 lata. Nie wiadomo co było przyczyną jej nagłego odejścia. Tragedia nadal owiana jest bowiem niemałą tajemnicą.

Informacje o nagłej śmierci aktorki zaskoczyły fanów

Go Soo Jung zmarła 8 lutego, a już dzień później odbył się jej pogrzeb. W uroczystości wzięła udział jedynie najbliższa rodzina. Wieści o jej odejściu dotarły do mediów ze sporym opóźnieniem. Wciąż nie do końca wiadomo dlaczego wszystko trzymano w sekrecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Przed kilkoma dniami aktorka Go Soo Jung pożegnała się z naszym światem i stała się jedną z gwiazd na niebie. (...) Zawsze będziemy pamiętać o niej i o jej promiennym uśmiechu, który rozjaśniał świat. Spoczywaj w pokoju - napisano w oficjalnym komunikacie Story J Company.

Nie wiadomo, co dokładnie doprowadziło do śmierci młodziutkiej gwiazdy

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo zamarło, kiedy ujrzało nowo narodzone bliźnięta. Lekarze zaczęli przepraszać
2. Wyszło na jaw dopiero po śmierci Lipko. Niewyobrażalne

Artystka była jeszcze bardzo młoda, jednak szybko udało jej się zdobyć popularność wśród fanów na całym świecie. Poza rolami w produkcjach telewizyjnych i kinowych, została także gwiazdą teledysku do piosenki "With Seoul" grupy BTS. To właśnie dzięki temu występowi poznali ją także polscy fani. Sympatycy aktorki nadal oczekują na więcej informacji dotyczących jej nagłego odejścia. Te są jednak utrzymywane w tajemnicy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, której nie zobaczysz. 1 na 33 osoby jest nosicielem wadliwego genu
  2. Żona Krzysztofa Piątka zdradziła tajemnicę formy. Anna Lewandowska nie będzie zachwycona
  3. Bolesny cios dla Dagmary Kaźmierskiej. "Królowa Życia" zapamięta go na zawsze
  4. Tysiące osób obejrzało filmik, na którym kot przechodzi przez wodę. Jego metoda rozkłada na łopatki, płaczemy ze śmiechu
  5. Ogromna tragedia na zachodzie Polski. Młoda kobieta miała w brzuchu dziecko, zginęła w dramatycznych okolicznościach

Źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News