Informacje na temat ofiar
Facebook / Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy
- 11 Grudnia 2019

Po awarii warszawianka chciała uratować zwierzę przed niebezpieczeństwem. Dramatyczny finał heroicznej akcji

Docierają do nas informacje na temat pokrzywdzonych w wyniku dzisiejszej awarii ciepłowni w Warszawie. Zdarzenie poskutkowało ogromnymi utrudnieniami w ruchu, ale oprócz tego pojawili się ranni. Ucierpiała warszawianka, która chciała uratować zwierzę przed niebezpieczeństwem.

Niepokojące informacje na temat poszkodowanej kobiety przekazała stołeczna Komenda Miejska PSP. Do potężnej awarii ciepłowni doszło dziś około godziny 9:45 w rejonie ulicy Powsińskiej w Warszawie. Zdarzenie sparaliżowało miasto. Ucierpiała jedna z kobiet - warszawianka próbowała uratować przed niebezpieczeństwem zwierzę. Tymczasem sama doznała rozległych obrażeń.

- Zalane są drogi dojazdowe oraz osiedla do ul. Gołkowskiej. Jedna osoba została poparzona (mieszkanka osiedla, która ratowała zwierzę z zalanej piwnicy) - pisała Komenda Miejska PSP miasta stołecznego Warszawy na swoim profilu na Facebooku.

Michał Wiśniewski ma 4 dzieciCzerwone włosy Wiśniewskiego zrobią się zielone ze wstydu. Mandaryna uderzyła w czuły punkt byłego mężaCzytaj dalej

Pojawiają się nowe informacje na temat dramatycznej w skutkach awarii ciepłowni

Jak podaje Komenda Miejska PSP, w wyniku awarii ciepłowniczej na ul. Powsińskiej została dotkliwie poparzona kobieta, która próbowała uratować zwierzę z zalanej piwnicy. Woda zalała część podziemną budynków na rogu ul. Idzikowskiego i Czerniakowskiej. Ochroniarz pracujący w budynku przy ul. Idzikowskiego 2 w rozmowie z Polską Agencją Prasową powiedział, że w momencie, gdy zobaczył płynący strumień wody, usiłował zabezpieczyć wejście, ale wody było tak dużo, że zdołała wedrzeć się do podziemi. Zalała ona garaże, a co za tym idzie - samochody. Pracownik działających służb poinformował, że woda była bardzo gorąca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KobietaTrudno uwierzyć, że ci ludzie naprawdę istnieli. Przez choroby, na które cierpieli, wyglądali jak postacie z horrorówCzytaj dalej

W gęstej mgle utknęło kilkaset osób

- Widziałem moment awarii, gdy jechałem do sklepu. W górę z ziemi buchnął gejzer gorącej wody wysoki na kilka metrów - relacjonuje jeden ze świadków zdarzenia.

Dzisiaj grzeje:

1. Syn gwałcił matkę. 27-latek zgotował kobiecie piekło, nie czuje się winny
2. Piotr Polk zalewa się łzami. Ujawniono niewyobrażalnie posępne kulisy małżeństwa

W wyniku awarii ciepłowni na wysokości ul. Powsińskiej 67 utworzyło się rozlewisko wody o długości około 600 metrów. W gęstej mgle z pary wodnej utknęło 200 samochodów, w tym 7 autobusów. Najbardziej ucierpiała warszawianka, która heroicznie starała się uratować zwierzę. Kobieta została poparzona gorącą wodą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nocne poty mogą świadczyć o wielu niebezpiecznych chorobach. Nie należy ich lekceważyć
  2. Poznaliśmy uczestników walki wieczoru kolejnego Fame MMA. Doszło do zmiany w ostatniej chwili
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo

SzczeniakiZdjęcia ich szczeniaków powalają. 12 najdziwniejszych mieszańców świataCzytaj dalej

Źródło: RMF FM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News