Tragiczne informacje, nie żyje pięć osób z jednej rodziny. Świętowali urodziny, po kilku dniach zaczęli po kolei umierać

Tragiczne informacje, nie żyje pięć osób z jednej rodziny. Świętowali urodziny, po kilku dniach zaczęli po kolei umierać Źródło: unsplash Mayron Oliveira

Informacje o pięcioosobowej rodzinie wstrząsnęły mediami. Wszyscy wspólnie świętowali urodziny, a już po kilku dniach zaczęli po kolei umierać.

Informacje o śmierci pięciu osób właśnie pojawiły się w mediach. Zgodnie z oficjalnymi wiadomościami bliscy spotkali się, żeby świętować urodziny jednego z członków rodziny. Niestety, już po kilku dniach doszło do tragicznych wydarzeń, które doprowadziły do śmierci. 

Informacje o rodzinie, która wspólnie świętowała urodziny

Tragiczne informacje napłynęły z Bergamo, gdzie zmarło pięć osób z rodziny Ravasio di Gazzaniga. W ciągu zaledwie miesiąca zmarło aż pięcioro członków rodziny. Do tragedii doszło, ponieważ na początku marca cała rodzina spotkała się, by świętować urodziny jednego z członków rodziny, Sandro. 

Zgodnie z wiadomościami przekazanymi przez portal Ecodibergamo.it, pięcioro członków rodziny zmarło na skutek zarażenia COVID-19. Nie żyją Sandro, Liliana, Celestina, Virgilio i Rosa Luponi. Wśród nich czworo było rodzeństwem, jedna z kobiet była żoną zarażonego mężczyzny. 

Cała rodzina mieszkała w jednym domu przy ulicy Manzoni, każdy z nich miał oddzielne mieszkanie. Rodzina wspólnie postanowiła spotkać się, by świętować urodziny Sandro. 

DALSZA CZĘŚĆ TESTU POD GALERIĄ

Informacje na temat zarażonych osób z Bergamo 

Koronawirus zaatakował rodzinę Ravasio di Gazzaniga już w połowie marca. Jako pierwszy zmarł 76-letni Sandro, którego urodziny spowodowały, że cała rodzina spotkała się przy jednym stole. Sandro Ravasio di Gazzaniga był mistrzem Europy w grze na akordeonie, a także prowadził restaurację. 

Kilka dni po jego śmierci zmarła 70-letnia Liliana, która jako jedyna nie mieszkała w tym samym domu, ale postanowiła odwiedzić bliskich podczas urodzin Sandro. Kolejną osobą z rodziny, która zmarła była 80-letnia Celestina. Kobieta zmarła z powodu koronawirusa pod koniec marca. Na początku kwietnia zmarł 79-letni Virgilio, a jego żona Rosa Luponi odeszła kilka dni przed nim.

Dzisiaj grzeje: 1. Przełom w walce z koronawirusem, wynalazek Polaków ma 100% skuteczność. Ruszyła masowa produkcja
2. Rok szkolny zakończy się w formie zdalnej? Minister Edukacji dał jasną odpowiedź, uczniowie nie będą zadowoleni

Z powodu zarażenia COVID-19 we Włoszech zmarło już ponad 17 tysięcy mieszkańców. Zgodnie z oficjalnymi danymi przekazanymi przez WHO na terenie całego kraju zarażonych jest 143 626 osób. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny apel Ministerstwa Zdrowia. Jeśli go nie wysłuchamy, liczba zakażonych może wzrosnąć o 50 tysięcy
  2. Nie żyje legenda polskiej piłki nożnej. Lekarze przekazali smutne informacje o śmierci polskiego piłkarza
  3. Rząd planuje wprowadzić wielkie zmiany tydzień po Wielkanocy. Chodzi o handel
  4. Tragiczne informacje, nie żyje pięć osób z jednej rodziny. Świętowali urodziny, po kilku dniach zaczęli po kolei umierać
  5. Uparty husky nie chciał iść na spacer. Jego reakcja podbiła serca internautów, jak małe dziecko
  6. Nagle wjechali wojskowi i policja. Zabraniali nagrywać porażającą interwencję, dot. czekających na zamówione jedzenie osób

źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News