Informacje o pożarze
Pikio.pl
Irmina Jach - 9 Września 2020

Żywioł posuwa się bardzo szybko, mieszkańcy zostali ewakuowani. Niepokojące doniesienia z Polski

Informacje, które przed chwilą obiegły krajowe media, są porażające. Bezwzględny żywioł rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie, pochłaniając wszystko, co staje mu na drodze. Mieszkańcy zostali ewakuowani przez służby ratunkowe, które pracują na miejscu zdarzenia. Wiemy, co wydarzyło się na terenie jednego z województw.

Informacje, które pojawiły się w mediach przed kilkoma minutami, są bardzo niepokojące. Na terenie Małopolski doszło do tragicznego zdarzenia, na skutek którego wielu mieszkańców utraciło dobytek życia. Mimo że akcja ratunkowa nadal trwa, pojawiają się doniesienia o ogromnych stratach. Na szczęście, udało się ewakuować wszystkich mieszkańców.

Gienek Loska nie żyjeNagła, tragiczna wiadomość. Nie żyje Gienek LoskaCzytaj dalej

Informacje z terenu Małopolski budzą grozę

W miejscowości Więciórka koło Myślenic (województwo małopolskie) wydarzyła się ogromna tragedia. Pożar pochłania liczne budynki mieszkalne i gospodarcze. Żywioł rozprzestrzenia się w oszałamiającym tempie. Na miejscu pracuje aż dwanaście zastępów straży pożarnej. Funkcjonariusze zmagają się z licznymi utrudnieniami, gaszenie ognia jest utrudnione przez problematyczny dostęp do miejsc, w których rozgrywa się dramat. Strażacy starają się także ochronić pozostałe budynki w okolicy. Wstępnie służby informują o jednej osobie poszkodowanej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP aktor zaskakująca metamorfozaZaskakująca metamorfoza gwiazdy serialu emitowanego na TVP. Mało kto dziś go rozpoznaCzytaj dalej

To niepierwsze zdarzenie tego typu, do którego doszło w miejscowości Więciórka w ciągu ostatniej doby. Przed kilkoma godzinami spłonęła tam drewniana stodoła. Ogień udało się ugasić po dłuższym czasie. Spalona konstrukcja musiała zostać rozebrana, gdyż groziła zawaleniem. W gaszeniu brały udział zastępu Ochotniczej Straży Pożarnej z Więciórki, Tokarni, Krzczonowa Bogdanówki, Skomielnej Czarnej oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Myślenicach. Na ten moment przyczyny obydwu zdarzeń nie są znane.

Dzisiaj grzeje:

1. Ostatnie chwile Gienka Loski doprowadzają do płaczu. Mało kto wiedział, co działo się za zamkniętymi drzwiami
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie
3. Nagle Szumowski przerwał wywiad na żywo i zrobił powalającą rzecz. Widzowie nie wierzyli własnym oczom, kto by pomyślał?

Na zdjęciach opublikowanych w mediach społecznościowych widoczny jest ogrom katastrofy. Budynki w Więciórce, podczas ostatniej doby doszczętnie spłonęły. Po niektórych z nich zostały wyłącznie pojedyncze belki. Płomienie unoszą się wysoko, a widoczność została ograniczona przez gęsty dym. Na skutek działania ognia, walą się dachy. Mieszkańcy dwóch domów stracili dobytek całego życia. Wiadomo, że tak jak ubiegłej nocy, pożar wybuchł w budynku gospodarczym, po czym przeniósł się na lokale mieszkalne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prowadząca "Nasz nowy dom" Polsatu po raz pierwszy o swoim dzieciństwie. "Musieliśmy sobie radzić"
  2. Milionerzy: Dostał niezwykle ciężkie pytanie za 40000 zł. Znasz poprawną odpowiedź?
  3. Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Hanna przeżywa żałobę, zmarła jej matka
  4. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka nas jesienią. Wszystko poszło na antenie na żywo
  5. Zacznie się już niebawem. Jackowski przekazał wizję wywołujące przerażenie
  6. Trick rodem z PRL-u. Kotlety schabowe można zrobić z mięsa mielonego, znamy przepis

Kobieta skorzystała z obowiązującego prawa, to nie była łatwa decyzjaOtworzył drzwi kobiecie, która wręczyła mu noworodka i uciekła. Nie do uwierzenia, co stało się z dzieckiemCzytaj dalej

Źródło: RMF24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News