Tragiczne doniesienia z Polski. Są ciężko ranni, w tym półroczne dziecko

Tragiczne doniesienia z Polski. Są ciężko ranni, w tym półroczne dziecko Źródło: Pikio.pl

Informacje o niebezpiecznym wypadku na jednej z krajowych autostrad obiegły media. Sytuacja jest niezwykle poważna. Wśród rannych jest półroczne dziecko. Jego życiu może zagrażać poważne niebezpieczeństwo. Również rodzice niemowlęcia zostali ciężko ranni. Cała rodzina znajduje się obecnie w szpitalach. Policja opublikowała zdjęcia z miejsca tragedii, to widok dla osób o mocnych nerwach.

Informacje na temat koszmarnego wypadku na autostradzie A1 w Mszanie są porażające. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego, który zderzył się z ciężarówką, zasnął za kierownicą. Rodzina z Włoch, która jechała Citroenem, uderzyła w lewe tylne naroże naczepy ciężarowej, co spowodowało utratę panowania nad kierownicą.

Informacje o wypadku na Śląsku są porażające

Prawdopodobną przyczyną zaśnięcia kierowcy samochodu osobowego było zmęczenie spowodowane długodystansową trasą. Doprowadziło to groźnego uderzenia, które miało katastrofalne skutki. Niewielki Citroen nie miał żadnych szans z potężnym samochodem ciężarowym. Osobówką jechały cztery osoby, w tym półroczne niemowlę, które poważnie ucierpiało. Niezbędne okazało się błyskawiczne przewiezienie dziecka do szpitala.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na miejsce tragicznego wypadku niezwłocznie przybyli policjanci z Komisariatu Autostradowego Policji w Gliwicach. Trzy osoby, które jechały samochodem osobowym, zostały przetransportowane do szpitali w Katowicach oraz Rybniku. Półroczne dziecko przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Katowicach-Ligocie. Funkcjonariusze zdecydowali się również na sprawdzenie stanu trzeźwości obydwu kierowców. 58-letni Litwin, który kierował ciężarówką, był pod wpływem alkoholu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gratulujemy. W końcu się udało, wielkie szczęście w domu Aleksandry Kwaśniewskiej
2. Pilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania klientów McDonalda
3. Szumowski przestał ukrywać. Powiedział, co wydarzy się w następnym tygodniu

Informacje na temat wypadku pojawiły się na stronie internetowej śląskiej policji. Zdjęcia z miejsca tragicznego zdarzenia są przerażające. Samochód osobowy dachował, jego części były rozsypane po całym poboczu. Przód auta i dach zostały doszczętnie zniszczone. Cała autostrada została zablokowana na czas prowadzenia czynności. Śledczy z Wodzisławia Śląskiego prowadzą śledztwo, którego celem jest wyjaśnienie dokładnych przyczyn okoliczności tego zdarzenia. Za prowadzenie pojazdu w stanie po spożyciu alkoholu kierowcy ciężarówki grozi kara pozbawienia wolności na okres od sześciu miesięcy do trzech lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bogumiła Wander została zupełnie sama. Mąż potwierdza smutne doniesienia
  2. Minister Emilewicz ostatecznie ucięła wszelkie nadzieje wielu Polaków. Nie ma odwrotu
  3. Fatalne informacje dla wielu Polaków. W konkretnym przypadku chrzest jest nieważny i musi zostać powtórzony
  4. Chcieli skorzystać z toalety w schronisku. Ich oczom ukazał się porażający widok, natychmiast złapali za telefon
  5. Sanepid pilnie poszukuje Polek i Polaków, którzy odwiedzili popularną lokalizację. Może chodzić o tysiące osób

Źródło: o2.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News