Miliony oglądały jego występy, teraz widzowie pogrążają się w żałobie. Niestety, media podały informacje o samobójstwie

Miliony oglądały jego występy, teraz widzowie pogrążają się w żałobie. Niestety, media podały informacje o samobójstwie Źródło: anulamaren Pixabay.com

Przekazano wyjątkowo smutne, i dla wielu fanów jego wyczynów wręcz druzgocące, informacje. Miliony oglądały jego występy i przeżywały wielkie emocje dzięki dostarczanej przez niego rozrywce, niestety jego życie skończyło się zdecydowanie zbyt szybko. Popełnił samobójstwo, na które złożyło się wiele czynników.

Informacje na temat samobójczej śmierci 31-latka pojawiły się w mediach wczoraj, 2 lipca. To właśnie tego dnia miał on podjąć tragiczną w skutkach decyzję, która załamała zarówno bliskich jak i fanów.

Przekazano informacje na temat śmierci Reckfula

Informacje o śmierci 31-letniego mężczyzny znanego z występów na platformie Twitch przekazał dziennikarz zajmujący się e-sportem Rod Breslau oraz dziewczyna tragicznie zmarłego. Posługujący się nickiem Reckful Byron Bernstein był jednym z bardziej docenianych graczy, a sławę oraz uznanie przyniósł mu udział w rozgrywkach na światowym poziomie między innymi w World of Warcraft czy Asheron’s Call. Próbował swoich sił także w bardziej strategicznych grach takich jak Heartstone. Wiadomo, że streamer popełnił samobójstwo. Platforma, na której pracował, wydała oficjalne oświadczenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Popełnił samobójstwo, od lat zmagał się z depresją

Coraz głośniej mówi się o tym jak poważne skutki niesie ze sobą prześladowanie oraz mowa nienawiści. Reckful od lat zmagał się z wielkim hejtem i w internecie łatwo znaleźć można filmy, na których utrwalono przejawy dręczenia 31-latka, który przez sześć lat zdobywał pierwsze podium w trakcie światowych rozgrywek w World od Warcraft. Byron walczył z depresją, a jego zdrowie psychiczne niestety nie należało do najlepszych. Złożyła się na to spora presja wywierana przez fanów oraz ogromna skala prześladowań przeciwników jego działalności w sieci. Od lat zaliczany był do najlepszych zawodników e-sportowych, a informacje o jego śmierci wstrząsnęły całą branżową społecznością. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie powstała prezydencka ustawa dot. szkół. Ogromne zmiany, wielu nie będzie zadowolonych

2. Chwilę wcześniej zrobił sobie z nimi fotkę. Ojciec zabił swoje dzieci

Twitch wydał oświadczenie w sprawie śmierci gracza

- Jesteśmy zdruzgotani, słysząc o śmierci Byrona. Kierujemy nasze kondolencje do jego rodziny, przyjaciół i społeczności. Był pionierem streamingu i pomógł rozwinąć całą branżę. Społeczności, w których grał, zostały na zawsze zmienione przez jego nieustanne dążenie do doskonałości - przeczytać można w oficjalnym stanowisku platformy, na której można było obejrzeć streamy Byrona. Pamiętajmy, że nigdy nie powinniśmy pozostawać bierni w przypadku bycia świadkiem prześladowania.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chcesz jak najszybciej ukisicić ogórki? Mamy niezawodny i błyskawiczny sposób
  2. Agnieszka Radwańska już urodziła? Jej siostra opublikowała zdjęcie, które nie pozostawia najmniejszych wątpliwości
  3. Kobieta umarła 14 dni po ślubie. Kilka dni później wdowiec przypadkiem znalazł w jej telefonie wstrząsające zdjęcie
  4. Miliony oglądały jego występy, teraz widzowie pogrążają się w żałobie. Niestety, media podały informacje o samobójstwie
  5. Wypłacasz pieniądze z bankomatu? Możesz się mocno zdziwić, NBP wydało oficjalne oświadczenie
  6. Niespodziewane słowa Andrzeja Dudy o córce. Wyszło na jaw, jakie naprawdę ma relacje z Kingą

Źródło: Gamingsociety 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News