Informacje - ciało w zbiorniku wodnym
Jan BIELECKI/East News
Aneta Wasilewska - 3 Maja 2020

Niestety, służby ratownicze odnalazły ciało w zbiorniku wodnym. Prokurator na miejscu, trwa przesłuchiwanie świadków

Informacje z ostatniej chwili są przerażające. Służby ratownicze odnalazły ciało w jednym ze zbiorników wodnych na terenie Polski. Na miejscu już pojawił się prokurator, który zajmie się sprawą. Trwają przesłuchiwania w sprawie.

Informacje z gminy Jarocin zasmuciły wszystkich mieszkańców. Okazuje się, że służby ratownicze odnalazły ciało w zbiorniku wodnym. Na miejscu zdarzenia trwają prace.

Wiadomości, tragediaWszyscy mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Niestety, tragiczne wiadomości obiegły mediaCzytaj dalej

Informacje z ostatniej chwili: ze zbiornika wodnego wyciągnięto ciało

Jak przekazało przed chwilą RMF FM, do zbiornika retencyjnego w wielkopolskich Witaszycach przy ul. Kolejowej wpadł mężczyzna. 65-letniego mężczyzny, pochodzącego z gminy Jarocin, nie udało się uratować.

- 65-letni mieszkaniec gminy Jarocin wpadł do zbiornika retencyjnego w wielkopolskich Witaszycach przy ulicy Kolejowej i się utopił. 65-latka nie udało się uratować. Prokurator wyjaśnia okoliczności zdarzenia - przekazała dla RMF FM, rzecznik jarocińskiej policji asp. Agnieszka Zaworska.

W niedzielę w godzinach popołudniowych służby ratownicze zostały poinformowane o niebezpiecznym zdarzeniu. Otrzymały zgłoszenie, że do sztucznego zbiornika wodnego w Witaszycach wpadł mężczyzna. Na miejsce zdarzenia natychmiast został wysłany helikopter LPR i ratownicy medyczni. Niestety, pomimo reanimacji, nie udało się uratować 65-latka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska obawia się o rodzinę. Nagle jej życie bardzo się zmieniło, smutne informacjeCzytaj dalej

Informacje z miejsca zdarzenia

Jak poinformowało RMF FM, na miejscu zdarzenia trwają czynności prowadzone przez policję. Złożona także zawiadomienie do prokuratury. . Zgodnie z oficjalnymi informacjami przesłuchiwani są świadkowie zdarzenia.

Dzisiaj grzeje:

1. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, policja przekazała złą wiadomość
2. Nagle zmiany w rozporządzeniu Rady Ministrów. Co dalej z godzinami dla seniorów?

Ani policja, ani prokuratura nie przekazały do tej pory, jakie mogły być przyczyny tragedii. Pracujący na miejscu funkcjonariusze wraz z prokuratorem będą starali wyjaśnić z najdrobniejszymi szczegółami, co wydarzyło się dzisiejszego popołudnia w gminie Jarocin.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczne informacje na samym początku tygodnia. MZ podało najnowsze dane
  2. Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje młody gwiazdor. Tragiczny wypadek w dniu urodzin
  3. Nowa, porażająca teoria na temat zaginięcia Kacperka. Rodzina zabrała głos, włos się jeży
  4. Od dzisiaj wchodzi w życie bardzo ważna zmiana w handlu. Chodzi o godziny dla seniorów
  5. Łukasz Szumowski wypowiedział się ws. kosmetyczek i fryzjerów. Wszystko jest już jasne
  6. Królował zanim wymyślono kostki rosołowe. Ma cudowne właściwości

Psy poznają szczeniakaW domu pojawił się maleńki szczeniak. Reakcja psów zaskoczyła właścicieli, zdjęcia odbierają mowęCzytaj dalej

źródło: RMF RM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News