Tragedia w centrum Poznania. Informacje są przerażające

Tragedia w centrum Poznania. Informacje są przerażające Źródło: pikio.pl

Koszmarne informacje docierają do coraz szerszego grona odbiorców i każdemu z nich mrożą krew w żyłach. Jak podają media, w samym centrum Poznania doszło do potwornej tragedii, która w szczególności wstrząsnęła okolicznymi mieszkańcami.

Informacje, jakie pojawiły się w mediach, zapierają dech w piersiach. Koszmar z Poznania budzi wielkie emocje, a przerażeni świadkowie długo nie będą w stanie zapomnieć tego widoku. Służby już wszczęły śledztwo starając się jak najszybciej ustalić, do czego tam doszło. Sprawa jest naprawdę bardzo poważna. 

Mrożące krew w żyłach informacje z centrum Poznania. Wielka tragedia wstrząsnęła mieszkańcami 

Jak podaje między innymi Radio Zet dzisiejszym przedpołudniem na terenie jarmarku bożonarodzeniowego na pl. Wolności w samym centrum Poznania doszło do makabrycznego odkrycia. Przechadzające się tamtejszą okolicą osoby nagle spostrzegły wiszące ciało młodego mężczyzny. Natychmiast wezwali policję oraz pogotowie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przybyli na miejsce ratownicy medyczni od razu stwierdzili zgon, a wiek ofiary oszacowali na 21 lat. Wszczęto śledztwo, które ma na celu pomóc ustalić dokładne okoliczności zdarzenia. W chwili obecnej ze strony funkcjonariuszy rozpracowujących sprawę nie pojawiło się zbyt wiele teorii, jednak niewkluczone, że śmierć chłopaka badają zarówno pod kątem samobójstwa, jak i zabójstwa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż Maryli Rodowicz walczył o życie. Gwiazda nie miała o niczym pojęcia

2. Z ostatniej chwili: Policja zatrzymała Kamila D. Wyrzucony z TVN gwiazdor miał dopuścić się kolejnego haniebnego czynu

Ciało najprawdopodobniej zostanie poddane sekcji zwłok, która pozwoli dowiedzieć się nieco więcej. Nie pojawiło się jeszcze zbyt wiele informacji w sprawie rodziny zmarłego oraz czy na jego ciele znajdowały się inne rany, sugerujące dokładną przyczynę zgonu. Jedne z pierwszych doniesień w sprawie koszmarnego znaleziska opublikowała na swoim Twitterze poznańska reporterka, Danka Woźnicka, informując o całym zdarzeniu. 

Tymczasem media wciąż czekają na rozwój sytuacji i kolejne oficjalne ustalenia śledczych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 4 znaki zodiaku, które są najlepszymi matkami na świecie. Mężczyźni marzą, by mieć z nimi dzieci
  2. Jej syn położył się na ogromnym pitbullu, wszystko nagrywała. Ale nie mogła przewidzieć reakcji zwierzaka
  3. Wiadomo, jak matka zabijała 10-letniego Filipa. Wstrząsające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

Źródło: radio zet 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News