Informacje o powrocie obowiązkowej kwarantanny
Pikio.pl
Weronika Wasiak - 2 Października 2020

Niestety, stało się. 5 października wraca obowiązkowa kwarantanna dla Polaków, smutne informacje

Fatalne informacje właśnie obiegły media. 5 października wraca obowiązkowa kwarantanna dla wszystkich Polaków. Wielu do końca miało nadzieję, że to obostrzenie już się nie pojawi.

Najnowsze informacje wywołały spore poruszenie w opinii publicznej, która nie kryje zaskoczenia po ponownym wprowadzeniu kwarantanny. Niestety, epidemia koronawirusa nie daje za wygraną, dlatego panujące zasady, w każdym kraju, na bieżąco są zmieniane, łagodzone lub zaostrzane.

Wszystkich Świętych Ministerstwo Zdrowia obostrzenia PolacyMinisterstwo Zdrowia zabrało głos ws. obostrzeń na Wszystkich Świętych. Co może czekać Polaków?Czytaj dalej

Wraca kwarantanna dla Polaków. Fatalne informacje dotarły do mediów

Serwis Wprost donosi, że od 3 października podróżni z Polski i Turcji, przekraczając granicę z Wielką Brytanią, będą musieli poddać się 14-dniowej kwarantannie. Wszystko przez nagły wzrost zakażeń w tych miejscach. Niestety, to nie jedyny kraj. Niewiele trzeba było czekać, by tą samą ścieżką podążyła Finlandia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Z doniesień Wprost wynika, że fiński rząd podjął ostateczną decyzję o przywróceniu kontroli granicznych dla osób przybywających z Polski, Litwy i San Marino. Podróżującym zaleca się 14-dniową kwarantannę, którą można skrócić tylko poddając się testom na koronawirusa. Obostrzenie znów obowiązywać będzie od 5 października i dostosować będą musieli się do niego wszyscy przekraczający granicę z Finlandią.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyją 4 osoby, ofiar może być więcej. Ogromna tragedia w Wielkopolsce, służby apelują do wszystkich

2. „Miał przyjechać do Polski”. Właśnie poinformowano o jego śmierci

3. Niszczycielski żywioł właśnie uderzył. Łamie drzewa, ludzie uciekają w popłochu, śmiertelne niebezpieczeństwo

Ponadto, z krajów strefy Schengen jedynie Łotwa i Liechtenstein pozostają na zielonej liście, co oznacza, że stamtąd mogą przyjeżdżać do Finlandii bez ograniczeń. Podobne "szczęście" dotyczy również pracowników ze Szwecji oraz Estonii, którzy mogą przybywać bez kwarantanny. Fiński rząd zaznaczył, że "różnice w sytuacji epidemicznej między Finlandią a resztą Europy oraz eskalacja pandemii wymagają utrzymania kontroli granicznych do czasu wprowadzenia zastępczych procedur".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwaga, dodatkowe pieniądze do emerytury dla specjalnej grupy Polek i Polaków. Chodzi o setki złotych
  2. Justyna Żyła upiększa się specjalnie dla swojej nowej miłości? Piotr Żyła będzie wściekły, pokazała zjawiskowe zdjęcia (FOTO)
  3. Zdjęcie ze ślubu jest dobijające. Ból ogarnia człowieka na samą myśl, co wydarzyło się z panną młodą
  4. Mieszkasz w domu - zapłacisz 900 złotych, ci w mieszkaniach po 700 zł. Nie będzie możliwości uniknięcia nowej opłaty
  5. Mateusz Morawiecki w żałobie, przekazał najgorszą wiadomość. Śmierć przyszła niespodziewanie
  6. Cudowna jesienna surówka z buraków, marchewki i gruszki. Idealna kompozycja smaków

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News