Tragiczne informacje z polskiego miasta. Syn zabił własną matkę, gdy zrozumiał, co zrobił, podjął dramatyczną decyzję

Tragiczne informacje z polskiego miasta. Syn zabił własną matkę, gdy zrozumiał, co zrobił, podjął dramatyczną decyzję Źródło: Wikimedia Commons/Busted!

Koszmarne informacje z polskiej miejscowości, doszło do morderstwa. Syn doprowadził do śmierci własnej matki, później zdecydował się na coś dramatycznego.

Do mediów dotarły tragiczne informacje z Garwolina (województwo mazowieckie). 2 stycznia na osiedlu Korczaka nastolatek zaatakował nożem swoją matkę. Gdy ta konała, podjął wyjątkowo dramatyczną decyzję.

Tragiczne zdarzenie w polskiej miejscowości. Syn zamordował matkę

17-latek chwilę po tym, jak zadźgał kobietę, zdecydował się samemu zadzwonić na policję. Wtedy na miejsce przyjechały także służby ratownicze, aby podjąć próbę ratowania kobiety. Niestety, liczne rany kute ostatecznie doprowadziły do śmierci 47-latki.

- Dostaliśmy zgłoszenie o rannej kobiecie. Policjanci na miejscu potwierdzili ten fakt. Kobieta była reanimowana. Niestety 47-latka zmarła. W tej sprawie zatrzymaliśmy 17-letniego mężczyznę - poinformował oficer prasowy w garwolińskiej komendzie wojewódzkiej, asp. szt. Marek Kapusta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja odmówiła podania szczegółów, ale media zebrały własne informacje

Funkcjonariusze nie potwierdzili, że 17-latek był synem 47-letniej ofiary, ale udało się to już ustalić mediom. Dziennikarze potwierdzili także, że nastolatek sam zgłosił sprawę na policję. Na prośbę rodziny zamordowanej kobiety, komentarze na garwolińskim portalu informacyjnym zostały wyłączone.

Dzisiaj grzeje: 1. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

Policja wydała decyzję o dalszym badaniu sprawy. W mieszkaniu zmarłej 47-latki będą funkcjonariusze będą prowadzili dalsze czynności. Policjanci badają miejsce we współpracy z prokuraturą. Sprawa ma trafić do prokuratury Rejonowej w Garwolinie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Sekundy po rozpoczęciu meczu wyjęli broń i zaczęli strzelać. 16 zabitych i 22 osoby ranne, tragiczne wiadomości z zagranicy
  4. Włosy w tym kolorze faceci lubią najbardziej, tracą dla niego głowę. Inne są daleko w tyle
  5. Damian Kordas złapał od tyłu Kurdej-Szatan i się zaczęło. Fanów zamurowało, gdy zobaczyli co robią na scenie Sylwestrowej Nocy Przebojów

Źródło: egarwolin

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News