Informacje o śmierci Jacka Abramowicza
unsplash.com David Tomaseti
Weronika Wasiak - 1 Marca 2020

Wszyscy mieli nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Niestety, nie żyje Jacek Abramowicz

Przykre informacje obiegły wszystkie polskie media. Mimo szczerych nadziei, że to jeszcze nie koniec, stało się najgorsze. Nie żyje Jacek Abramowicz, legendarny polski artysta.

Tragiczne informacje dotarły do Polaków. Nikt nie spodziewał się, że wybitnego człowieka przyjdzie im pożegnać tak nagle. Lata kariery przyniosły mu wiele zasług, a one z kolei niebywałe uznanie wśród słuchaczy. Trudno uwierzyć, że to już koniec. Strata jest ogromna i ciężko będzie się z nią pogodzić. Pojawiły się również doniesienia o planowanym pochówku.

kot się schowałWidzisz, gdzie skrył się kotek? Nie każdy potrafi go znaleźć w 10 sekundCzytaj dalej

Możliwie najgorsze informacje spowiły media. Nie żyje Jacek Abramowicz

Wierni fani nie spodziewali się, że przyjdzie im pożegnać Jacka Abramowicza, wybitnego kompozytora, legendę lubelskiej muzyki estradowej. Artysta zmarł 29 lutego w wieku 85 lat. Informacje o jego śmierci są wielkim szokiem dla rodziny, przyjaciół, a także oddanych fanów. Abramowicz był autorem ponad dwustu piosenek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

MIłośćPo stosunku płciowym zawsze należy robić 5 rzeczy. Większość osób nie ma o nich pojęciaCzytaj dalej

Warto wspomnieć, że kompozytor ukończył studia prawnicze, a także uzyskał dyplom na kierunku muzyki estradowej. W latach 1954-1959 stał się założycielem oraz liderem pierwszego zespołu jazzowego w powojennym Lublinie o nazwie „Bemol”. Co więcej, współtworzył istniejący 30 lat lubelski kabaret „Czart”, a także założył kabaret „Kant”, które cieszyły się ogromnym uznaniem w oczach Polaków.

Dzisiaj grzeje:

1. Widzisz, gdzie skrył się kotek? Nie każdy potrafi go znaleźć w 10 sekund

2. Panna młoda zmarła pod kościołem. Zrozpaczony przyszły mąż chciał ją ratować, było za późno

Ponadto był członkiem stowarzyszenia ZAIKS. Współpracował z Teatrem im. Juliusza Osterwy w Lublinie oraz przewodniczył Okręgowej Radzie Muzyków Rozrywkowych Związku Zawodowego Pracowników Kultury i Sztuki. Przez 10 lat kierował Klubem Dziennikarzy i Środowisk Twórczych „Nora” w Lublinie. Jego odejście to wielka strata, której nikt się nie spodziewał. Według podanych informacji, pogrzeb został zaplanowany na najbliższy czwartek, 5 marca, a ciało zostanie złożone na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W ich posiłku tkwił ludzki ząb. Menadżer twierdzi, że w lokalu nie ma problemu z higieną
  2. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  3. Roznegliżowane zdjęcia Roksany Węgiel w sieci. Ona ma dopiero 15 lat
  4. Nie żyje legendarny prowadzący słynny talk-show. Przegrał walkę z ciężką chorobą
  5. Po długiej chorobie zmarł słynny piłkarz. Polscy kibice doskonale go pamiętają
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

ZwierzęPies zniknął na kilka dni, po powrocie miał przyczepioną notatkę. Gdy właściciele ją przeczytali, nie mogli przestać płakaćCzytaj dalej

Źródło: radio.lublin

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News