Problem związany z falą migracyjną sprawia, że zmagający się z nim Europejczycy coraz częściej decydują się na kontrowersyjne rozwiązania. Dotyczy to także Polki, której samochód blokowany był przez grupę czarnoskórych mężczyzn na granicy włosko-francuskiej. Jej reakcja, uwieczniona przez jednego z dziennikarzy, zadziwiła internautów.

Jako że policja zachowywała całkowitą bierność wobec wbiegających przed auta, czy też kładących się na środku drogi imigrantów, przejeżdżający przez granicę kierowcy postanowili sami poradzić sobie z problemem w bardzo kontrowersyjny sposób. Jedna z kobiet, która przemieszczała się samochodem na polskich tablicach rejestracyjnych, wywołała największą dyskusję wśród widzów nagrania z miejsca zdarzenia.

Kiedy grupa mężczyzn wbiegła Polce pod samochód, ona zwolniła, ale nie przestała jechać. Większość osób blokujących drogę uciekła. Kobieta potrąciła jednak francuskiego dziennikarza, nagrywającego zdarzenia dziejące się na granicy.

Policja nie zatrzymała Polki, która od razu odjechała. Reporter trafił do szpitala, gdzie zajęli się nim specjaliści. Postawa kobiety znacząco podzieliła więc internautów.

Najbardziej przerażające fakty o ISIS [ZOBACZ!]

...

Zobacz również