Nadchodzą anomalie, wydano alerty dla połowy Polski. Zmiany będą ogromne

Nadchodzą anomalie, wydano alerty dla połowy Polski. Zmiany będą ogromne Źródło: ventusky.com

IMGW wydało pilne alerty aż dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, a jak się okazuje, nadchodzą ogromne zmiany. Zrobi się niebezpiecznie.

Synoptycy IMGW nie pozostawiają złudzeń. Najbliższe dni nie będą szczególnie rozpieszczać Polaków . Panujące obecnie warunki atmosferyczne nie ustaną, choć jak zapowiadają eksperci, nadchodzą porażające zmiany. Czegoś takiego chyba nikt się nie spodziewał, zapowiedzi meteorologów są zdumiewające. 

IMGW wydało ostrzeżenia dla połowy kraju 

Jak przekazuje Wirtualna Polska, opierając się o doniesienia synoptyków z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, prognoza pogody na najbliższe dni wcale nie należy do szczególnie pokrzepiających. Od niedzielnego popołudnia nie ustają porywiste wiatry siejące zniszczenie w wielu miejscach w kraju, a także przelotne, ale ulewne deszcze, czy też opady deszcz ze śniegiem. 

Sytuacja jest dramatyczna, a zniszczeń z godziny na godzinę jest coraz więcej. Straż pożarna otrzymała już setki zgłoszeń, a jak przekazują eksperci, jeszcze przez pewien czas sytuacja nie ulegnie poprawie. IMGW zdecydowało o wydaniu ostrzeżeń pierwszego stopnia dla województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i części województwa mazowieckiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nadchodzą ogromne zmiany  

Synoptycy uspokajają jednak, że warunki atmosferyczne zaczną nieco poprawiać się w najbliższy czwartek, gdy głęboki niż Sabina zacznie słabnąć i przemieszczać się nad północno-zachodnią Rosję, jednak będzie to proces krótkotrwały. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pokazali, jak wygląda samolot po wyjściu niektórych pasażerów. Tragedia, gorzej niż w chlewie [FOTO]

2. Skandal na pogrzebie Romualda Lipki. Nie powinno się wydarzyć

Na szczęście już w weekend przejaśnienia powrócą i mogą zostać z nami na dłużej. Synoptycy prognozują, że za kilka dni temperatura zacznie się podnosić, a warunki atmosferyczne nieco się ustabilizują. Termometry będą wskazywać wówczas nawet 15 stopni Celsjusza, a najcieplej będzie na początku i końcu przyszłego tygodnia, bowiem wówczas temperatura sięgnie nawet 20 stopni. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jest nagranie. Biedronka w polskiej miejscowości przyłapana na największej ściemie
  2. Spiesz się ze spłacaniem długów. Od marca wejdzie prawo, które doprowadzi cię do ruiny
  3. Dziewczyna obsługiwała bogatych gości w restauracji. Gdy wyszli, popatrzyła na rachunek i ją zamurowało
  4. Jedna upoiła Gessler, druga ją upokorzyła. Afera, podrzucili Magdzie mikrofon i wszystko ujawniła
  5. Nadchodzą anomalie, wydano alerty dla połowy Polski. Zmiany będą ogromne

Źródło: wirtualna polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News