IMGW alert pogodowy ostrzeżenia
Pixabay skeeze
Joanna Szwalikowska - 8 Października 2020

Pozostała jeszcze godzina, Polacy muszą na siebie uważać. IMGW pilnie ostrzega

IMGW wydało pilne ostrzeżenia dla kilku regionów w kraju. W tych miejscach warunki pogodowe jeszcze przez godzinę mogą być bardzo trudne. Należy zachować szczególną ostrożność dla bezpieczeństwa własnego oraz innych osób.

IMGW pilnie ostrzega, jeszcze przez godzinę w kilku regionach w kraju sytuacja pogodowa będzie poważna. Powinniśmy zachować szczególną ostrożność, zwłaszcza na drogach.

Zenek Martyniuk sąsiedzi fatalna sytuacjaSąsiedzi Martyniuków ujawnili, co wyrabia się w ich domu. Sytuacja jest bardziej niż fatalnaCzytaj dalej

IMGW wydał pilne ostrzeżenia dla kilku regionów Polski. Będą ważne jeszcze przez godzinę

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega, że w czwartek 8 października w godzinach porannych w kilku regionach Polski utrzymywać się będzie gęsta mgła. Ostrzeżenia wydano dla powiatów województwa podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Pojawiły się także alerty przed intensywnymi opadami deszczu, te obowiązują w południowej części województwa małopolskiego oraz śląskiego. Gęstej mgły spodziewać się możemy w powiatach: ełckim, gołdapskim, oleckim, augustowskim, sejneńskim, suwalskim i w Suwałkach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

- W ciągu najbliższych godzin na wskazanym obszarze będą utrzymywały się mgły powodujące ograniczenie widzialności lokalnie do 100-200 metrów - ostrzegał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Instytut wydał także ostrzeżenia o możliwym wystąpieniu intensywnych opadów deszczu w południowej części kraju. Alerty dotyczą powiatów: żywieckiego, suskiego, nowotarskiego, myślenickiego, limanowskiego, tatrzańskiego, nowosądeckiego oraz Nowego Sącza.

Czwartkowa pogoda w wielu miejscach może stwarzać zagrożenie. Wydane zostały alarmy pierwszego stopnia. Według doniesień synoptyka tvnmeteo.pl, Artura Chrzanowskiego, w niektórych częściach kraju utrudniona jest widoczność. Po godzinie 7 mgły miały pojawić się między innymi w:

 • Mławie - widoczność ograniczona do 100 metrów;
 • Suwałkach - do 200 m;
 • Szymanach - do 300 m;
 • Siedlcach - do 400 m;
 • Ostrołęce - do 500 m;
 • Olsztynie oraz Białymstoku - do 800m.

Dzisiaj grzeje:

1. Ważny apel, mówi się o zamknięciu cmentarzy. Ministerstwo zabrało głos

2. Obowiązkowe maseczki nawet w prywatnym samochodzie. W Polsce coraz więcej zakażonych

3. Doniesienia mediów są bardzo przykre. Ewa Drzyzga zdruzgotana, nieoficjalne przecieki dotyczą jej rodziny

Ostrzeżenia pierwszego stopnia przed intensywnymi opadami zostały wydane dla województwa śląskiego (powiat żywiecki) oraz małopolskiego (tatrzański, nowotarski, nowosądecki, Nowy Sącz, limanowski, myślenicki oraz suski. Prognozowane opady okresami mają mieć natężenie umiarkowane oraz silne. Ich suma to od 25 do 35 litrów wody na metr kwadratowy. Alarmy pozostają ważne do godz. 10 w czwartek.

Najlepsze newsy dnia:

 1. W "Milionerach" wyśmiano uczestnika. Sam Hubert Urbański nie spodziewał się kontrowersji
 2. Anna Lewandowska ma w rodzinie bohaterkę. Amerykanie chcą stworzyć serial o jej życiu
 3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
 4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
 5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
 6. 40-latek chciał spróbować sromotnika, po kilku minutach poczuł się fatalnie. Gdyby nie 1 rzecz, mogło skończyć się tragedią

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Interia, TVN Meteo

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News