Ile zarabia Neymar w PSG? Kolosalna, astronomiczna fortuna

Ile zarabia Neymar w PSG? Kolosalna, astronomiczna fortuna Źródło: Fot. Flickr.com

Ile zarabia Neymar w PSG? Kwota ta może sprawić, że zawrotów głowy dostanie nie tylko sympatyk futbolu, ale każdy, kto dowie się o zarobkach Brazylijczyka. Należy on do czołówki najlepiej opłacanych zawodników na świecie, co nie może dziwić.

Ile zarabia Neymar? Dokładna pensja Brazylijczyka nie została podana do wiadomości publicznej, ale możemy opierać się na doskonale poinformowanych źródłach z otoczenia zawodnika i klubu z Paryża. Na ich podstawie dowiemy się, że za grę w barwach PSG Neymar zarabia prawdziwą fortunę! Z pewnością możemy powiedzieć, że reprezentant Brazylii jest najlepiej zarabiającym piłkarzem poniżej 25 roku życia na świecie. Jego przenosiny z Barcelony do Paryża wymagały wielkiego poświęcenia ze strony nabywców, także finansowego. Klub finansowany przez bogatych członków rodziny królewskiej Kataru wyłożył za transfer swojego najbardziej popularnego piłkarza aż 222 miliony euro, co do dzisiaj pozostaje niepobitym rekordem transferowym i trudno spodziewać się, by któryś piłkarz w najbliższej przyszłości mógł być bohaterem transferu za jeszcze większe pieniądze. Poza wielką kwotą dla Barcelony klub musiał zaproponować również duże zarobki Brazylijczykowi, by przekonać go do transferu. Liga francuska jest uznawana za dużo słabszą od hiszpańskiej, a więc reprezentanta Brazylii trzeba było zachęcić czymś innym od wysokiego poziomu rozgrywek. Ile zarabia Neymar?

Ile zarabia Neymar? Wysokość pensji Brazylijczyka

Jak donoszą głosy z otoczenia zawodnika, dzięki transferowi udało mu się podpisać trzy nowe umowy sponsorskie. Został między innymi nowym ambasadorem firmy McDonald's w Brazylii. Na jaką kwotę może co miesiąc liczyć Neymar? Informacje prasowe twierdzą, że rocznie dzięki obecnościom w przeróżnych reklamach zarabia on 30 milionów dolarów, natomiast za samą grę w PSG w 2018 roku uzyskał aż 45 milionów dolarów. Oznacza to, że za JEDEN MIESIĄC gry w Paryżu Neymar dostaje od klubu i sponsorów aż 6,25 milionów dolarów pensji. To zdecydowanie jedna z najwyższych pensji wśród piłkarzy na świecie! Kto może być na poziomie Brazylijczyka? Jeszcze niedawno podobną kwotę zarabiał Leo Messi, jednak teraz nieco więcej dostawać może Cristiano Ronaldo. Latem Portugalczyk przeniósł się do Turynu, a klub z Włoch nie musiał przeznaczać na zawodnika tak wielkiej kwoty, jak PSG na Neymara, w związku z czym mógł zaproponować mu znacznie wyższą pensję. DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ Neymar jest uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. W tym sezonie wciąż jest gwiazdą Paris Saint-Germain, w którym tworzy gwiazdorskie trio wraz z Urugwajczykiem Edinsonem Cavanim i Francuzem Kylianem Mbappe. Każdy z nich może liczyć w Paryżu na zarobki, o jakich nie śni większość zawodników na całym świecie. Klub prowadzony przez Katarczyków znany jest z tego, że hojnie wynagradza swoich zawodników.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Messi? Kwota jest absolutnie kosmiczna
  2. Ile zarabia kasjer w Biedronce i Lidlu? Bez ściemy, prawdziwe stawki
  3. Ile zarabia kurier? Czy ta praca w ogóle się opłaca?
  4. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  5. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News