Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? Głodowa emerytura gwiazdy

Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? Głodowa emerytura gwiazdy Źródło: screen/youtube/TVP VOD

Beata Tyszkiewicz jest czołową polską aktorką i postacią telewizyjną, którą przez wszystkie lata kariery pokochały całe pokolenia Polaków. Mogłoby się wydawać, że dzięki gigantycznej popularności gwiazda jest niesamowicie bogata, teraz jednak na jaw wyszło, ile naprawdę zarabia. Emerytura celebrytki jest głodowa.

Beata Tyszkiewicz za swój debiut sceniczny uznać może ekranizację "Zemsty" w reżyserii Antoniego Bohdziewicza. Film swoją premierę miał w 1956 roku, a od tamtego czasu polska aktorka zagrała w około stu produkcjach i na stałe zagościła w polskich mediach. Obecnie uważa się ją za jedną z najsłynniejszych i najpopularniejszych polskich gwiazd telewizyjnych. Przez wiele lat była również kultową postacią programu "Taniec z gwiazdami", dzięki któremu udało jej się dotrzeć również do młodszych odbiorców. W tej roli pokochali ją wszyscy, a przez wielką popularność przypuszczało się, że Beata Tyszkiewicz nie narzeka także na brak pieniędzy. Liczne role i oferty pracy powinny przekładać się na gigantyczny majątek, tymczasem na jaw wyszło, ile gwiazda naprawdę zarabia. Jej głodowa emerytura przeraża.

Ile emerytury dostaje Beata Tyszkiewicz?

Ostatnio coraz więcej kultowych gwiazd, muzyków oraz celebrytów zwierza się w mediach z tego, jakie dostają emerytury, bądź jakie kwoty proponuje im ZUS. Zasady ich pracy zawodowej często są zupełnie inne niż przeciętnego pracownika korporacji, przez co stawki emerytalne również pozostawiają wiele do życzenia. Teraz na jaw wyszło, ile emerytury otrzymuje Beata Tyszkiewicz, a kwota naprawdę zwala z nóg. W rozmowie z dziennikarzami gwiazda "Tańca z gwiazdami" przyznała, że obecnie co miesiąc otrzymuje całe 1300 złotych emerytury, co bez wątpliwości jest stawką głodową. Dobrze, że uwielbianej gwieździe przez wszystkie lata swojej kariery udało się odłożyć trochę gotówki, dzięki czemu może sobie pozwolić na godne życie. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Gwiazda zdecyduje się na przeprowadzkę przez problemy zdrowotne?

Depresyjnie niska emerytura nie jest jednak jedynym problemem, z jakim zmaga się Beata Tyszkiewicz. Jakiś czas temu przeszła rozległy zawał serca i przez kłopoty ze zdrowiem musiała zrezygnować z "Tańca z gwiazdami". Mieszka samotnie w willi na Żoliborzu i tęskni za swoimi córkami. Starsza z nich mieszka pod Warszawą w domu, w którym na świat przyszedł Cyprian Kamil Norwid, starsza natomiast na stałe wyprowadziła się do szwajcarskiej Lozanny. Wiele osób sugeruje, że celebrytka powinna zdecydować się na zamieszkanie z którąś ze swoich córek, po śmierci Andrzeja Wajdy, została bowiem sama w wielkim domu, co może być niebezpieczne przy jej kłopotach zdrowotnych. Jak na razie Beata Tyszkiewicz nie podjęła takiej decyzji, jednocześnie jednak sugeruje, że swoją karierę już zakończyła. - Moje życie jest teraz nudne i monotonne. Nic się w nim spektakularnego nie dzieje. Jestem nudną, starszą panią. Ja się już w życiu nagrałam, dajcie mi odpocząć - mówi.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Gwiazdor TVN zmiażdżył TVP. Nie miał litości, upokorzył ich na oczach całej Polski
  2. Zenek Martyniuk załamany. Jego żona nie może się pogodzić
  3. Partner Wojciechowskiej ujawnia kulisy afery. „Ogromny ból w żebrach”
  4. Okrzyknięto ją „nową Korą”. Kim jest Karolina Gibik?
  5. Zarobki Poli Raksy to wielka tajemnica. Jaką emeryturę dostaje?
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Pomponik Następny artykuł