Bilans ciągle się powiększa. Kolejne potwierdzenia zakażeń koronawirusem w Polsce

Bilans ciągle się powiększa. Kolejne potwierdzenia zakażeń koronawirusem w Polsce Źródło: .

Ile osób jest zakażonych w Polsce koronawirusem? Ministerstwo Zdrowia przekazuje wiadomości o kolejnych osobach z kraju, u których wykryty został koronawirus.

Ile osób jest zakażonych w Polsce koronawirusem? Sytuacja w kraju zmienia się z minuty na minutę. Właśnie pojawiły się najnowsze informacje o osobach dotkniętych wirusem. Bilans wciąż się powiększa. 

Ile osób jest zakażonych w Polsce? Najnowsze dane

Zgodnie z danymi, które przed chwilą pojawiły się w mediach, w Polsce zanotowano kolejne dwa przypadki osób, u których został stwierdzony koronawirus. 

- Mamy 2 nowe przypadki zakażenia #koronawirus, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych - tak brzmi nowa informacja przekazana przez Ministerstwo Zdrowia.

Oznacza to, że liczba osób zarażonych koronawirusem cały czas rośnie. Wciąż zaleca się ograniczanie kontaktu i pozostawanie w domu, co w połączeniu z właściwą higieną może spowodować, że niebezpieczny dla życia i zdrowia wirus nie będzie się rozprzestrzeniać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bilans wciąż się powiększa. Obecna sytuacja w kraju

W sieci pojawiła się także wiadomość dotycząca ilości zakażonych osób w Polsce. Obecna sytuacja to 125 osób, które zachorowały. Nie zmienia się liczba osób, które zmarły na skutek koronawirusa. Dwa nowe przypadki koronawirusa zostały potwierdzone w Szczecinie i we Wrocławiu. 

- Potwierdzone przypadki dotyczą 1 osoby z woj. dolnośląskiego (Wrocław) i 1 osoby z woj. zachodniopomorskiego (Szczecin). Wszyscy pacjenci są w stanie dobrym. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 125/3 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - dodało na Twitterze Ministerstwo Zdrowia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Niewyobrażalna tragedia, wnuk Daniela Olbrychskiego nie żyje. Był jeszcze taki młody

2. Nie żyje uwielbiany muzyk. Artysta poważnie chorował, smutne wiadomości przekazała rodzina

Sytuacja w kraju zmienia się z każdą chwilą. Na bieżąco podawane są nowe dane, które dotyczą tego, ile osób jest zakażonych w Poslce, ale także gdzie pojawiają się kolejne zachorowania.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Nie żyje młoda polska zawodniczka. Miała zaledwie 13 lat, przegrała z chorobą
  3. Minister zdrowia ogłosił niepokojącą prognozę. Podał również konkretny termin, gdy pojawią się pozytywne efekty
  4. Będą masowe szczepienia w związku z koronawirusem? Ministerstwo zdrowia wyjaśnia
  5. Panierka już nigdy nie odpadnie, jeśli doda się jeden popularny składnik. Będzie złota i chrupiąca
  6. Właśnie na drzwiach sklepów wywieszane są nadzwyczajne karteczki. Jutro zakupy będą wyglądały inaczej

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News