Ile ma lat Krzysztof Cugowski Junior? Jest równie utalentowany co ojciec

Ile ma lat Krzysztof Cugowski Junior? Jest równie utalentowany co ojciec Źródło: Screen/ddtvn

Ila ma lat Krzysztof Cugowski Junior? Syn znanego polskiego wokalisty nie wkroczył w świat show biznesu tak jak jego bracia Wojciech i Piotr Cugowscy. Czym się zajmuje i kim jest najmłodszy syn wokalisty Budki Suflera?

Ile ma lat Krzysztof Cugowski Junior? Najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego nie poszedł w ślady ojca i braci - Wojciecha i Piotra. Nie jest rozpoznawalną postacią i do tej pory niewiele można było o nim usłyszeć. Okazało się jednak, iż Krzysztof Cugowski Junior również jest artystycznie uzdolniony i ma na swoim koncie pierwsze sukcesy! 

Ile ma lat Krzysztof Cugowski Junior? 

Krzysztof Cugowski Junior jest synem z drugiego małżeństwa wokalisty Budki Suflera, Krzysztofa Cugowskiego. Junior nie poszedł jednak w ślady ojca i braci i nie związał się z branżą muzyczną. Jednak w jego żyłach płynie artystyczna krew, dlatego zdecydował się na zawód aktora. Młody Cugowski studiuje na Uniwersytecie w Winchester na wydziale aktorstwa. 

Krzysztof Cugowski Junior podkreśla, że nie chciał być uznawany jako trzeci brat, który związał się z branżą muzyczną. Jednak wybrał zawód, który pozwoli mu wykazać swoje umiejętności artystyczne. Wyjechał na studia zagraniczne i próbuje swoich sił jako aktor. Młody Cugowski stara się nie ujawniać w polskich mediach i skupia się na studiowaniu i karierze aktorskiej. 

Jak się okazało, Krzysztof Cugowski Junior ma dopiero 20 lat, ale na swoim koncie ma już pierwsze zagraniczne sukcesy! Już niedługo będziemy mogli go zobaczyć w najnowszej produkcji Netflixa. Póki co najmłodszy syn wokalisty Budki Suflera ma podpisany kontrakt na jeden sezon, ale możliwe, że jego kariera nabierze po tym przedsięwzięciu zawrotnego tempa. 

Krzysztof Cugowski jest bardzo dumny ze swojego syna. Cieszy się, że zagraniczna kariera najmłodszego potomka rozwija się. Wokalista Budki Suflera pochwalił się nawet, że syn dostał w produkcji Netflixa rolę mówioną. Mimo, że Junior ma dopiero 20 lat, to dobrze już radzi sobie w życiu i stale rozwija siebie i swoje pasje.  

Źródło: Party

Następny artykuł