Ile ma lat Dominika Tajner? Wciąż piękna

Ile ma lat Dominika Tajner? Wciąż piękna Źródło: Instagram/Dominika Tajner

Ile ma lat Dominika Tajner? Czym się zajmuje? Zamieszczamy odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące pięknej celebrytki. Na jaw wyszło również wiele nieznanych faktów z jej życia.

Ile ma lat Dominika Tajner? Jaką szkołę kończyła? Co lubi publikować na Instagramie i kto jest jej ojcem? Zamy odpowiedzi na wszystkie te pytania. 

Dominika Tajner zyskała największą popularność wiążąc się z Michałem Wiśniewskim. Ogromny rozgłos przyniósł jej jednak również udział w Tańcu z Gwiazdami czy Agencie.

Ile ma lat Dominika Tajner?

Zacznijmy od najważniejszego pytania. Ile lat ma Dominika Tajner? Otóż ma 39 lat, czego po niej absolutnie nie widać. Wygląda na dużo młodszą, niż jest w rzeczywistości. Dominika mierzy aż 176 cm. Kiedy już zaczęła się spotykać z Wiśniewskim, zmieniła się fizycznie. Przede wszystkim zmieniła kolor włosów na jaśniejsze. To pierwsza różnica, która rzuca się w oczy. Musiała też wprowadzić inną dietę, ponieważ znacznie schudła. Zaczęła się inaczej ubierać i malować. 

Dominika Tajner dzieli się swoim życiem na Instagramie. Najczęściej publikuje urocze selfie, ale możemy też trafić na zdjęcia jej stylizacji czy fotki ze znajomymi. 

Jest córką Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Stąd jej nazwisko od razu kojarzy nam się z zimowymi sportami. Zainteresowanie sportem zapewne odziedziczyła po ojcu. Ukończyła krakowską Akademię Wychowania Fizycznego na wydziale Turystyki i Rekreacji.

Obecnie po zakończonym związku z Michałem Wiśniewskim, nie spotyka się z nikim innym. Chociaż do rozwodu jeszcze nie doszło, to jej były partner już od dłuższego czasu pociesza się w ramionach innej kobiety. Zgodnie z ostatnimi informacjami, Wiśniewski i jego nowa partnerka już spodziewają się dziecka.

źródło: eska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykuje się góra pieniędzy dla emerytów od PiS. Nawet po 2,5 tys. zł dodatków
  2. Agnieszka Woźniak-Starak odejdzie z telewizji i przejmie firmę męża? ”Teraz dzieło jego życia będzie kontynuować jego żona”
  3. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  5. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

 

Następny artykuł