Ile lat ma Szymon Hołownia? Wygląda znakomicie

Ile lat ma Szymon Hołownia? Wygląda znakomicie Źródło: instagram.com/szymon.holownia/

Ile lat ma Szymon Hołownia? Znany prezenter, który z Marcinem Prokopem tworzy idealny duet, zupełnie nie wygląda na swój wiek. Zabawne komentarze i wygłupy na planie mogą zmylić, dziennikarz wcale nie ma dwudziestu kilku lat.

Ile lat ma Szymon Hołownia? Sympatię fanów zaskarbił sobie, prowadząc programy "Mam talent" i "Mamy Cię" razem z Marcinem Prokopem. Ich duet był prawie idealny: jeden szalony, drugi spokojny, to jak połączenie dwóch żywiołów, które doskonale się uzupełniają.

 - Znamy się już od kilkunastu lat, również prywatnie i to chyba jest fajny duet. W ogóle stworzenie duetu w telewizji to chyba jedna z najtrudniejszych rzeczy. Musieliśmy się uczyć, jak zostawić sobie miejsce. W duecie nie chodzi tylko o to, żeby coś robić, ale żeby się też nauczyć, jak czegoś nie robić i kiedy zrobić przestrzeń, żeby to rzeczywiście był duet, a nie dwóch solistów, z których każdy śpiewa swoją piosenkę. To nam zajęło parę lat - zdradził dziennikarz.

Szymon Hołownia urodził się 3 września 1976 roku, więc obecnie ma 42 lata, choć wcale na tyle nie wygląda. Urodził się w Białymstoku i tam też zdobywał wykształcenie. Później studiował psychologię na warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, aby następnie wstąpić do zakonu dominikanów. Mężczyzna dwukrotnie przybywał w nowicjacie, jednak ostatecznie nie zdecydował się na wstąpienie do zakonu.

Ile lat ma Szymon Hołownia? Karierę medialną zaczynał w młodym wieku

Szymon Hołownia karierę medialną zaczynał w bardzo młodym wieku. Redaktorem działu kultury w "Gazecie Wyborczej" został w wieku zaledwie 21 lat. Następnie pisał dla "Newsweek Polska", "Ozonu" i "Rzeczpospolitej". 

Swoje artykuły publikował również na łamach „Kultury Popularnej”, „Machiny”, „Przewodnika Katolickiego”, „Tygodnika Powszechnego” i „Więzi”. Współpracował również z rozgłośniami radiowymi, gdzie prowadził wiele różnorodnych audycji.

Hołownia do telewizji trafił dopiero w 2006 roku, kiedy dostał propozycję poprowadzeniu "Po prostu pytam" w TVP1. Największą popularność zdobył oczywiście w TVN-ie, prowadząc "Mam talent", "Mamy Cię" i przegląd prasy w "Dzień Dobry TVN".

  1. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  2. Ewa Błachnio - mąż, partner, rodzina, informacje
  3. Agnieszka Wielgosz: instagram, wzrost, wiek, mąż, w Playboyu
  4. Ile Marcin Prokop ma wzrostu? Jest wręcz olbrzymi
  5. Magdalena Rembacz: w ciąży, wiek, z mężem, mąż, dzieci, rodzina
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News