1280px-JESC_2018._Roksana_Wegiel_with_trophy
Fot. Wikipedia
Marcin Owczarek - 5 Grudnia 2018

Ile lat ma Roksana Węgiel? Wszyscy dają jej o wiele więcej!

Ile lat ma Roksana Węgiel? To dziewczyna, która w ostatnim czasie zyskała wielką popularność za sprawą swojego występu. Wszyscy chcą wiedzieć, ile ma lat, kim tak naprawdę jest. Wszyscy dają jej więcej niż rzeczywiście ma.

Ile lat ma Roksana Węgiel? To pytanie, które nurtuje wiele osób. Nie wygląda na tyle, ile ma naprawdę. Teraz dziewczyna zdobywa ogromną popularność za sprawą swojego wspaniałego występu. Kim w ogóle jest Roksana? Dziewczynka pochodzi z Jasła na Podkarpaciu. Od początku interesowała się muzyką i tańcem. Uczęszczała do szkoły muzycznej i uczyła się tam grać na fortepianie. Wcześniej jednak próbowała sił z judo oraz tańcem towarzyskim. W wieku 8 lat do tego wszystkiego doszedł śpiew. Udało jej się dostać do chóru kościelnego oraz rozpocząć współpracę z Jasielskim Domem Kultury. To miało zaowocować w przyszłości. Jej talent został dostrzeżony przez wiele osób. Miała swoje występy w Radiowej Czwórce oraz gościnie wystąpiła w teledysku disco polo artysty Rompey w piosence pod tytułem „Mam obsesję”. Na jesień 2017 roku udało jej się dostać do pierwszej edycji programu The Voice Kids. Jest to odpowiednik The Voice Of Poland, ale dla dzieci. Tam przepięknie zaśpiewała piosenkę „Halo” Beyoncé i przeszła do kolejnego etapu wybierając drużynę Edyty Górniak. Pod jej okiem doszła do finału i wygrała go, śpiewając trzy utwory „Purple Rain” Prince’a, „To nie ja!” Edyty Górniak oraz własny singiel, „Żyj”.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVPTVP przyniosło jej wielką sławę. Próbowała odebrać sobie życieCzytaj dalej
W tym roku we wrześniu mogła pokazać się całemu światu. Roksana Węgiel wystąpiła w dziecięcej edycji Eurowizji. Wygrała konkurs zdobywając łącznie 215 punktów. Większość z nich była od widzów, których porwała za serce. Przed sobą ma drogę do kariery i tylko od niej zależy, czy ją wybierze.

Ile lat ma Roksana Węgiel, Roksana Węgiel wiek, Roksana Węgiel ile lat, Roksana Węgiel rok urodzenia

Ile lat ma Roksana Węgiel? To bardzo młoda dziewczyna i naprawdę wygląda na starszą niż jest. Zapewne wielu z was dałoby jej około 18 lat, jednak grubo byście się pomylili, bo początkująca gwiazda ma dopiero 13 lat. Urodziła się 11 stycznia 2005 roku i już osiąga wielki sukces. Za miesiąc będzie miała 14 urodziny. Można już jej składać najlepsze życzenia, oraz aby jej kariera rozwijała się jak najlepiej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Prezes TVP w furii! Poszło o „The voice of Poland”
  2. Barbara Kurdej-Szatan ujawniła wszystko. „To było straszne”
  3. Gdzie mieszka Oliwia Bieniuk? Zaskakujące szczegóły
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
Anna LewandowskaAnna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News