żyła
Fot. Instagram/Justyna Żyła
Mikołaj Pilecki - 20 Grudnia 2018

Ile lat ma Justyna Żyła? Będziecie w szoku

Ile lat ma Justyna Żyła, żona popularnego skoczka narciarskiego Piotra Żyły? Raczkująca w show-biznesie celebrytka zrobiła na początku tego roku spory medialny szum. Gwiazda zaskakuje również swoim wiekiem.

Ile lat ma Justyna Żyła, która w lutym 2018 roku trafiła na pierwsze strony gazet za sprawą głośnego małżeńskiego skandalu, w którym zawinił jej mąż? Odpowiedź będzie dla wielu osób zaskakująca. Siostra cioteczna Adama Małysza przez 12 lat tworzyła ze skoczkiem zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Para pobrała się w 2006 roku i doczekała się dwójki dzieci, które jak ojciec pragnął zrobić karierę w zawodowym sporcie.

Ile lat ma Justyna Żyła?

Gdy Justyna Lazar i Piotr Żyła wypowiedzieli sakramentalne "tak", oboje mieli po 19 lat. Zakochani urodzili się w 1987 roku, czyli mają obecnie po 31 lat. Związek z ekscentrycznym skoczkiem trwał długo i nigdy nic nie wskazywało, by miał się rozpaść, w dodatku tworząc medialną awanturę. Jednak podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang czara goryczy Justyny Żyły przelała się, a celebrytka opublikowała na Instagramie emocjonalny wpis, w którym opisała niewierność męża, który miał już w tamtym momencie nie mieszkać w domu i niemal nie utrzymywać kontaktu z nią i dziećmi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
- Próbowałam ratować nasze małżeństwo, ale im bardziej się starałam, tym mocniej Piotrek się odsuwał. Chciałam, bo kochałam go i kocham nadal, ale nikogo nie można zmusić do tego, by był - napisała o końcu swojego związku z Piotrem Żyłą.

Justyna Żyła Playboy

Pokłosiem małżeńskiej awantury, publicznego prania brudów, wzajemnych oskarżeń i poniżającego nagrania, na którym Piotr Żyła zabiera z domu żony swoje medale i puchary, była sesja Justyny w Playboyu. Rozpoznawalność, którą zdobyła kłótnią, przekuła we własną działalność w mediach społecznościowych związaną z gotowaniem i pierwsze obecności na gwiazdorskich imprezach. Erotyczna sesja w popularnym magazynie została przyjęta dwojako. Z jednej strony chwalono Żyłę za odwagę i próbę ukazania ciemnej strony męża, z drugiej obficie krytykowano. Zarzucano jej robienie kariery na rodzinnej tragedii, a w odniesieniu do sesji mówiono, że nie dba o dzieci, które będą musiały zmagać się z jej efektami, czyli z możliwymi szykanami. Związek Justyny i Piotra dobiegł definitywnie końca, a rozwód jest już w toku. Co ciekawe sportowiec nie wydaje się przejmować całym zamieszaniem. Brak jest również doniesień o ewentualnym konflikcie z bliskim krewnym jego żony, Adamie Małyszu, który aktywnie działa na rzecz Polskiego Związku Narciarskiego i koordynuje w jego ramach pracę skoczków i kombinatorów norweskich.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zuzanna Łapicka nie żyje! Kim była zmarła żona Daniela Olbrychskiego?
  2. Piotr Żyła: Gdzie mieszka najzabawniejszy polski skoczek?
  3. Duda zmieszany z błotem! Nierób, który doi związek na ładne parę tysi
  4. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
  5. ŻE CO?! Oto ile NAPRAWDĘ waży Magda Gessler, aż trudno w to uwierzyć
ZAMIANA
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej
źródło: SE.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News