ile gotować pierogi_po
pixabay.com
Anna Maria Guziewska - 23 Grudnia 2018

Absurd i komedia! Źle zważyła pierogi, grozi jej więzienie

Ile gotować pierogi i jaką firmę wybrać, aby ich jakość była najlepsza? Okazuje się, że jedna z klientek supermarketu postanowiła zaufać ulubionej marce. Zważyła pierogi i w ocenie kierownika sklepu popełniła wykroczenie. Sprawa trafiła na wokandę.

Kobieta, która postanowiła zrobić zakupy w jednym ze sklepów w Łasku nie zapomni tego dnia nigdy. Sąd Rejonowy postępowanie prowadzi już od kilku miesięcy, a jego absurdalny przebieg na bieżąco komentują media i internauci. Czy kobiecie grozi więzienie?

Ile gotować pierogi, które kosztowały za dużo? Absurdalna sytuacja z Łasku ma miejsce w sądzie

Pani Aleksandra została pozwana za to, że robiąc zakupy w jednym ze sklepów źle zważyła pierogi. Zdaniem prokuratury chciała oszukać sklep na złotówkę i czternaście groszy. Jeśli sąd przychyli się do wniosku prokuratury kobiecie grozi grzywna bądź dwa lata pozbawienia wolności. W zeznania zaangażowali byli policjanci oraz osoby, które widziały tę sytuację. Okazuje się, że absurdalna sytuacja przybrała ogromnego zasięgu. Teraz kobiecie grozi nie tylko grzywna i pozbawienie wolności, ale przede wszystkim szereg nieprzyjemności związanych z odpowiadaniem w sądzie. Stawianie się przed wokandą i liczne przesłuchania z pewnością nie wpływają na jej samopoczucie. Udostępniony materiał, opowiadający o sytuacji natychmiast wywołał szereg internatowych komentarzy. Kobieta odpowiada przed sądem za oszustwo. W tej sytuacji prokuratura chce udowodnić kobiecie, że jej intencję są podważalne. Na komendzie została przesłuchiwana przez cztery godziny. W internecie sprawa już wywołała ogromne zamieszanie. - Niektórzy biorą sobie, z naszych kieszeni, po 60 mln, wywożą do tych okropnych zagranicznych banków i jakoś zero im niczym nie grozi, przeciwnie, jakby pod ochrona są... To Prawa i Sprawiedliwa Polska nam właśnie nastała - pojawia się w jednym z komentarzy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej
- Gdzie wasze sprawiedliwe sady i światli sędziowie i prawo dla ludzi, prokurator musi oskarżać bo sklep podał babkę nie o kradzież a o wyłudzenie - czytamy dalej. - Niech ktoś policzy ile ten cały cyrk będzie nas kosztował - pojawia się w kolejnym. - Ile gotować pierogi, a ile kradzione? Absurdalna sytuacja, kobieta będzie miała naprawdę smutne święta. Ciągają ją po sądach zamiast śmiać się. Chciała zwrócić różnicę - pisze jednak z internautek. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób potoczy się historia pani Aleksandry. Sytuacja pokazuje absurdalny wymiar polskiego wymiaru sprawiedliwości.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sprawdzone przepisy kulinarne na Boże Narodzenie. Twoi goście będą wniebowzięci!
  2. PiS w ostatniej chwili zmienił decyzję! Emeryci nie mogą uwierzyć, to koniec
  3. Niebezpieczny mężczyzna na wolności. Znamy jego rysopis, robi straszne rzeczy kobietom
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
 
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News