Ile Blowek ma lat? Jest bardzo młody

Ile Blowek ma lat? Jest bardzo młody Źródło: yt

Ile Blowek ma lat? Gwiazda polskiego YouTuba inspiruje widzów tak długo, że wydaje się, iż był tam od zawsze. Kiedy zaczynał swoją karierę?

Ile Blowek ma lat? Na YouTube obecny jest od bardzo dawna – towarzyszy swoim widzom już 8 lat! A to oznacza, że zaczynał będąc bardzo młodym chłopakiem!

Ile Blowek ma lat?

O Blowku, czyli Kamilu Gązowie, słyszeli chyba wszyscy użytkownicy YouTuba. Na początku znany był głównie miłośnikom gier komputerowych - to gamerzy byli jego pierwszym targetem. Blowek zaczynał od nagrywania filmów o Minecrafcie. Najstarszy film na jego kanale datowany jest na kwiecień 2011 roku.

Przez te osiem lat kariera vlogera rozwinęła się niesamowicie. Był drugim youtuberem w Polsce, który osiągnął granicę miliona subskrybentów (pierwszym był SA Wardęga). Z czasem jego kanał rozszerzył tematykę, pojawiają się różne formaty nagrań - omówienia aplikacji, challenge, Q&A, wkręcanie YouTuberów… W jego wideo wystąpił też np. Cezary Pazura. Sam Kamil prowadzi równolegle swój autorski program BlowStar na Player.pl. Format jest bardzo prosty - zaproszeni  celebryci grają z Blowkiem na konsoli. Rozgrywce towarzyszy rozmowa o życiu i zainteresowaniach gościa. Ta charakterystyka robi wrażenie. Nic dziwnego, że Blowek został znalazł się w pierwszej 20 ogłoszonej przez dziennikarzy portalu Warszawa.naszemiasto.pl listy najbardziej wpływowych osób w Warszawie a także w zestawieniu 20 najbardziej wpływowych nastolatków w Polsce. 

Dokładnie - nastolatków. Kamil Gązowa debiutował jako youtuber jako piętnastolatek. Urodził się 17 grudnia 1996. Milion widzów na kanale uzbierał, mając 18 lat. Ten wynik robi wielkie wrażenie. Co stoi za jego sukcesem? Być może bezpośredniość? Blowek słynie z dobrego kontaktu z widzami. Dodatkowo youtuber podkreśla, ze podchodzi do krytyki z dużym dystansem. Z początku nie był przekonany, czy nagrywać i publikować swoje filmy, gdyż bał się reakcji swoich znajomych. Jak sam teraz przyznaje - niepotrzebnie.

Na swoim kanale Blowek zachęca do subskrybcji słowami: „kliknij i dzięki temu twoje życie stanie się szczęśliwsze”. Przekonał już ponad 4 miliony użytkowników YouTuba.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News