Ikona TVP na samym dnie. Nie ma ani grosza, wygląda PRZERAŻAJĄCO

Ikona TVP na samym dnie. Nie ma ani grosza, wygląda PRZERAŻAJĄCO

Gwiazdy, które odeszły w cień, nie mają łatwego życia. Nęka je brak źródeł zarobku, postępujący wiek i problemy zdrowotne. Do tego często dochodzi bieda, której doświadcza właśnie dawna ikona TVP, Bogumiła Wander.

W latach świetności PRL Wander była prawdziwą gwiazdą telewizji. Od lat 70. prowadziła programy na antenach TVP1 i TVP2. Była także konferansjerką na Festiwalu Muzyki Radzieckiej w Zielonej Górze. Po krótkiej przerwie od telewizji w latach 80. powróciła na szklany ekran, by prowadzić cykliczny magazyn baletowy "Życie na pointach". Następnie przez dekady uczestniczyła w tworzeniu filmów dokumentalnych, które także reżyserowała. Jej kariera konferansjerjska opiewa w wydarzenia takie jak, Festiwal w Opolu czy Festiwal w Sopocie. Jak spikerka pracowała do 2003 roku. Niestety tak bogata kariera przestała wspierać jej starość. Dziś jest niemal bez grosza przy duszy. Na domiar złego jej dawna uroda dawno przeminęła, zmuszając gwiazdę do zabiegów upiększających. Niestety te nie udały się najlepiej i dziś dawna ikona TVP wygląda przerażająco.

Bogumiła Wander musi sprzedać dom!

Dziś dawna gwiazda ma ogromne problemy finansowe. O kłopotach Wander napisał jej mąż, legendarny żeglarz Krzysztof Baranowski. Okazuje się, że para musiała sprzedać swój dom w Konstancinie. - Jestem bankrutem. Po latach ciężkiej pracy muszę sprzedać nasz dom w Konstancinie, bo nie jestem w stanie go utrzymać. Budowaliśmy go jeszcze w wieku produkcyjnym, przy niezłych zarobkach. Teraz dwie emerytury nie wystarczają na opłacenie rachunków. Czasem trafi się jakiś wykład motywacyjny, wtedy mamy dodatkowe pieniądze - pisze Baranowski. Książka zawierająca pikantne szczegóły ich 40-letniego romansu, a potem małżeństwa, może być próbą ratowania portfela podupadłej finansowo pary. - Pamiętam, jak powiedziała: 'Mogę kochać się z tobą nawet w samochodzie na środku ulicy'. I często auto było naszym miejscem schadzek. [...] Podobno jej mąż o wszystkim wiedział – o naszym romansie, potajemnych schadzkach… Pamiętam, jak kiedyś zaprosiła mnie do swego domu przy tej uliczce w ślepym zaułku - brzmi bardzo intymny fragment wydawnictwa. fot. wikimedia.org ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jego hity znali wszyscy. Nie żyje słynny muzyk
  2. Duda dołączył do antypisowskiej okupacji Sejmu! „Zrealizuję wasze postulaty!”
  3. Czubaszek ukrywała to przez całe życie. Jej mąż ujawnia mroczny sekret ikony
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News