IKEA oddaje pieniądze! Jeśli kupiłeś u nich ten produkt, zwróć go natychmiast

IKEA oddaje pieniądze! Jeśli kupiłeś u nich ten produkt, zwróć go natychmiast

Ikea jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw znanych z produkcji i sprzedaży mebli oraz artykułów dekoracyjnych. Mimo gigantycznego zaplecza majątkowego i ogromnych wpływów na całym świecie, gigantowi zdarzył się błąd. Jeśli masz tą lampę w domu, natychmiast ją zwróć. Może stanowić zagrożenie. 

Ikea jest jedną z największych na świecie firm, która zajmuje się produkcją oraz sprzedażą mebli i artykułów dekoracyjnych. Z pewnością każdy z nas odwiedzał ją podczas urządzania własnego pokoju czy remontowania mieszkania, możliwe również, że nabyliśmy bardzo popularną lampę, przed którą teraz ostrzega meblowy gigant. Nawet ogromny kapitał i dziesiątki sklepów na całym świecie nie uchroniły producentów przed wpadką. Ikea ostrzega, produkt może stanowić zagrożenie.

Ikea ostrzega: jeśli masz tę lampę w domu, natychmiast wróć ją do sklepu

Jedną z niezwykle popularnych lamp kupowanych w sieci sklepów Ikea był sufitowy model CALYPSO. Jak się okazuje, wszyscy klienci, którzy posiadają egzemplarze oznaczone datownikami od 1625 do 1744 powinni jak najszybciej udać się do najbliższego sklepu i poprosić o wymianę egzemplarza lub zwrot pieniędzy. - Wszystkie nasze produkty są testowane pod kątem zgodności z obowiązującymi standardami i przepisami. Mimo to, IKEA otrzymała zgłoszenia od klientów informujące o przypadkach, gdy szklany klosz lampy sufitowej CALYPSO (nr artykułu w Polsce 200.324.15) spadł. W trosce o bezpieczeństwo klientów, aby uniknąć podobnych wypadków, IKEA podjęła decyzję o wycofaniu lamp sufitowych CALYPSO wyprodukowanych między 25. tygodniem 2016 roku a 44. tygodniem 2017 roku (oznaczonych stemplami od 1625 do 1744, gdzie dwie pierwsze cyfry oznaczają rok produkcji, a dwie ostatnie tydzień produkcji) - tak brzmiał oficjalny komunikat sklepu. Jak podaje producent mebli, klienci nie muszą się również martwić o dowód zakupu - nie będzie on wymagany.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polska jednym z największych producentów mebli

Firma założona została w 1943 roku i od tamtego czasu zbudowała swoją mocną pozycję na światowym rynku meblowym. Określa się, że Polska jest drugim po Chinach największym producentem mebli sprzedawanych w Ikei, a pierwszy kontrakt na produkcję zawarty został ponad 50 lat temu. Już 8 lat temu ogromna firma współpracowała z 60 polskimi producentami mebli. Najstarszym obecnie działającym sklepem Ikea jest placówka w mazowieckich Jankach Szacuje się, że przychody firmy przekraczają 30 mld euro, a posiadane aktywa wynoszą ponad 50 mld euro. Ikea pochwalić się również może robiącą wrażenie liczbą pracowników, których na 2014 rok było ponad 147 tysięcy. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. PiS będzie miał problem! Ta książka pogrąży całą partię
  2. Gwiazda Rodzinka.pl pokazała mamę! Wyglądają jak bliźniaczki, niesamowite
  3. Kaczyński się wygadał. To oszustwo może pogrążyć rząd PiS
Następny artykuł