Kinga Rusin jest wściekła! Jej córka znalazła się pod ostrzałem

Kinga Rusin jest wściekła! Jej córka znalazła się pod ostrzałem

Iga Lis jest córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Młoda celebrytka niedawno postawiła swoje pierwsze kroki w modelingu, co teraz odbiło się jej solidną czkawką. Jej mama, Kinga Rusin, z pewnością jest wściekła.

Iga Lis ostatnie miesiące poświęciła na naukę, co zaowocowało dostaniem się na wymarzoną uczelnię. Nie jest to jednak pierwszy lepszy uniwersytet, a London School of Economics and Political Science. Przygotowanie do międzynarodowej matury zabrały sporo czasu, ale trzeba przyznać, że zdecydowanie się opłaciły. Jednak córka Kingi Rusin znalazła się pod ostrzałem zarówno mediów jak i swoich fanów. Wszystko przez jej decyzję związaną z karierą w świecie modelingu. Kinga Rusin postanowiła zabrać w tej sprawie głos.

Kinga Rusin jest wściekła. Iga Lis pod ostrzałem

Iga Lis swoją przygodę z polskim show-biznesem rozpoczęła od razu od wysokiego C. Młoda gwiazda wzięła udział w kilku prawdziwych pokazach mody dla znanych projektantów. Jednak nastolatka stwierdziła, że nie jest to jej świat i zdecydowanie nie chce wiązać swojej przyszłości z modelingiem. Według wielu portali i przede wszystkim fanów dziewczyna zaprzepaściła swoją szansę na kontynuowanie kariery decydując się na dalszą edukację. Kinga Rusin widząc to, co się dzieje wokół jej córki, wpadła w prawdziwy szał i postanowiła raz na zawsze wyjaśnić całą tę sprawę. - Moja córka nigdy nie rozpoczęła "kariery" w modelingu, więc nie mogła z niej zrezygnować. Spróbowała i wiedziała, czego na pewno nie chce - wyznała w rozmowie z portalem Kozaczek.pl Kinga Rusin. Nie ulega wątpliwości, że pogodzenie pracy modelki i studiów na tak prestiżowej uczelni było po prostu niemożliwe. Trzeba jednak przyznać, że decyzja, którą podjęła Iga, jest naprawdę dojrzała i godna pochwały.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wiele osób w jej wieku mogłoby zachłysnąć się sławą i blaskiem fleszy i stwierdzić, że dalsza nauka nie jest im do niczego potrzebna. Bez wątpienia Kinga Rusin ma w tej decyzji również swoje zasługi, ale to jej córka miała w tej kwestii ostatnie słowo. Dodatkowo rezygnacja z takiej uczelni i możliwości, jakie daje swoim studentom i absolwentom, byłaby bez wątpienia decyzją, której mogłaby potem żałować do końca życia. Ten przypadek pokazuje idealnie, że nie warto planując swoje życie i przyszłość słuchać opinii zarówno fanów, jak i mediów, z prostego bardzo względu. Nikt nie będzie wiedział, co jest dla nas najlepsze poza nami i naszymi najbliższymi i to właśnie ich powinniśmy pytać o rady przy takich wyborach. Zwłaszcza że kto jak kto, ale Kinga Rusin dobrze wie, z czym się wiąże życie gwiazdy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Widzom hitowego show TVN odebrało mowę. „Czuję się zgwałcona psychicznie”
  2. Była na szczycie, została sama. Teraz nie pamiętają o niej nawet w najważniejszym dniu
  3. Marta Kaczyńska napisała o zaginięciu męża! Poruszenie w sieci
źródło: wp.pl Następny artykuł