Po tym jak jej tata trafił na OIOM Iga Lis przeżywa najgorsze chwile. Wyjątkowa osoba udziela jej wsparcia w trudnych sytuacjach

Po tym jak jej tata trafił na OIOM Iga Lis przeżywa najgorsze chwile. Wyjątkowa osoba udziela jej wsparcia w trudnych sytuacjach Źródło: Instagram

Iga Lis przechodzi obecnie przez ciężki okres. Wszystko za sprawą problemów zdrowotnych jej ojca, o których od kilka dni rozpisują się media. Córka Tomasza Lisa znalazła pocieszenie w towarzystwie zdecydowanie wyjątkowej osoby.

Iga Lis ma obecnie myśli zaprzątnięte kłopotami ze zdrowiem swojego taty. Kilka dni temu media obiegła wiadomość, że znany dziennikarz trafił w ciężkim stanie na OIOM. Chociaż Hanna Lis przekazywała najnowsze informacje o jego zdrowiu, to nad sprawą ciągle krąży widmo wielkiej tajemnicy.

Nie ulega wątpliwości, że całe to zamieszanie odbija się na Idze Lis. Córka Tomasza Lisa mocno przeżyła całą sytuację i przeróżne doniesienia medialne. Na szczęść może liczyć na pomocną dłoń, którą w jej kierunku wystawiła szczególna osoba w jej życiu.

Iga Lis przeżywa trudne chwile. Znalazła wspaniałe wsparcie

Córka Tomasza Lisa uzyskała ogromne wsparcie od swojej najlepszej przyjaciółki, którą jest Natalia Szroeder. Wiadomo, że panie przyjaźnią się od dawna i wspólnie przechodzą nie tylko przez najlepsze, ale i najgorsze chwile.

- Ja z Igą mam bardzo dobry kontakt. Mamy świetną relację, praktycznie codziennie rozmawiamy, więc Iga bardzo mi kibicuje i trzyma kciuki za wszystko, co robię. My się bardzo często spotykamy i zawsze bawimy się świetnie. Ostatnio bawiłyśmy się w Warszawie, mimo że w mediach pojawiła się informacja, że to Londyn. A to była Warszawa – powiedziała w niedawnej rozmowie z portalem Jastrząb Post.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie inaczej jest obecnie, kiedy Iga mogła zadrżeć o zdrowie swojego taty. Natalia Szroeder przyznała, że czuwa nad nią i pomaga jej przebrnąć przez te trudne momenty.

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska się wygadała! Niechcący zdradziła wstydliwy sekret

2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

- Ja wspieram Igę w każdej sytuacji, tak samo, jak ona mnie. Czy to są momenty cięższe, czy sukcesy, to staram się być blisko. I wiem, że Iggy też zawsze jest blisko - wyjawiła młoda piosenkarka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News