Osoby publiczne bardzo często spotykają się zarówno z oznakami szacunku ze strony fanów, jak i wieloma niekomfortowymi, wręcz niebezpiecznymi sytuacjami. Co ciekawe, dzieje się tak nawet w miejscach, w których wydawać by się mogło, że nikt ich nie rozpozna. Tak właśnie stało się w przypadku idola polskiej prawicy, który znalazł się o krok od pobicia w… restauracji sieci McDonald’s.

Najnowszy tweet, który zdecydował się opublikować popularny Bartosz Węglarczyk, sprowokował niezwykle skrajne komentarze. Jedną z osób, która odniosła się do wpisu, okazał się znany prawicowy publicysta, Rafał Ziemkiewicz.

– 62 lata temu Rosa Parks postanowiła zająć miejsce w części dla białych w autobusie w Alabamie. #odwaga #szacunek #historia – napisał na Twitterze Węglarczyk, na co bardzo szybko odpowiedział mu właśnie Ziemkiewicz.

ZOBACZ TAKŻE: Oszaleli?! Kaczyński o włos od ŚMIERCI w Warszawie

Krok od pobicia

– A ja 12 lat temu w Seattle przez niewiedzę usiadłem w czarnej (nieformalnie) sali w McDonald’sie. Delikatnie mówiąc, okazano mi, że nie jestem mile widziany, a wprdl nie dostałe chyba tylko jako dziwak z dalekiego kraju – napisał prawicowy publicysta, czym wywołał prawdziwą burzę w wielu politycznych środowiskach.

Zaskakujące wspomnienie Ziemkiewicza podzieliło internautów, którzy w bardzo dosadnych słowach starli się w komentarzach na różnych forach oraz portalach społecznościowych. Sam dziennikarz zrezygnował za to z ponownego odnoszenia się do kontrowersyjnego tematu.

ZOBACZ TAKŻE: Największy wstydliwy sekret Wojewódzkiego ujawniony! Zdradził go kolega

Fot. Twitter

11 teorii spiskowych, które okazały się prawdą


10 najbardziej przerażających miejsc na świecie [ZOBACZ!]

...

Zobacz również

Zobacz również