Była gwiazdą Idola. Jej kariera stanęła w miejscu

Była gwiazdą Idola. Jej kariera stanęła w miejscu Źródło: screen/youtube/

"Idol" nie był jej debiutem w polskiej telewizji, jednak to właśnie dzięki niemu zyskała największą popularność i na krótki czas stała się gwiazdą. Jej kariera zapowiadała się naprawdę owocnie, jednak z jakiegoś powodu, zupełnie przestała się rozwijać. Dziś mogła być wielką artystką, o której mówiłyby miliony.

"Idol" wywołał wśród Polaków ogromne zainteresowanie, dzięki czemu uczestnicy momentalnie stawali się rozpoznawani i zyskiwali fanów. Podobnie stało się z pewną piosenkarką, w której wielu pokładało gigantyczne nadzieje. Świetnie się zapowiadała i wróżono, że zrobi światową karierę, tak się jednak nie stało. Nieoczekiwanie zniknęła, a dziś mało kto już o niej pamięta. 

Gwiazda telewizyjnego show "Idol" mogła zostać wielką gwiazdą 

Alicja Janosz rozkochała w sobie niemalże wszystkich, dzięki czemu udało jej się zwyciężyć pierwszą polską edycję muzycznego show. Jako młoda wokalistka była dopiero u progu swojej kariery, która mogła rozwijać się w zatrważającym tempie. Rzeczywiście, początkowo tak było, bowiem Alicja szybko wydała swoją pierwszą płytę, która została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i publikę. Choć wydawać by się mogło, że teraz pójdzie już z górki, wszystko nagle stanęło w miejscu, a z dnia na dzień mówiono o niej coraz mniej. 

- Moim największym minusem było to, że wygrałam "Idola" i miałam mało czasu na wydanie płyty. Zamiast usiąść i zacząć na poważnie traktować muzykę, miałam ten przymus szybkiego wydania krążka z producentem narzuconym z góry, z tekściarką, która niekoniecznie brała pod uwagę moje sugestie, no i wyszła taka "Jajecznica", z której po latach ja się muszę tłumaczyć - tłumaczyła po wielu latach zwyciężczyni show. 

W 2003 roku Polacy znów usłyszeli o Janosz, bowiem ta nagrała piosenkę specjalnie do filmu "Księga Dżungli 2". To zmotywowało ją do podjęcia kolejnych kroków dla rozwoju swojej kariery i rok później wydała piosenkę "I'm Still Alive", z którą wystartowała w krajowych eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji z nowym pseudonimem Alex. Choć chęci miała dobre, a zaangażowania nie brakowało, zajęła dopiero czwarte miejsce, co sprawiło, że znów zniknęła z muzycznego rynku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W 2011 roku nastąpił kolejny przełom i Alicja pochwaliła się swoją kolejną płytą "Vintage", co niestety nie okazało się aż takim sukcesem, jak zapewne oczekiwała. Potem wokalistka ponownie się wycofała i po raz trzeci powróciła w roku 2016 z ostatnią płytą, lecz jej kariera wciąż stała w miejscu, a fanów nie przybywało. Ostatecznie Janosz zdecydowała się opuścić świat show-biznesu na rzecz rozwoju zawodowego i życia rodzinnego. Gdyby nie te kilka niepowodzeń, Alicja mogłaby być dzisiaj rozchwytywaną wokalistką, koncertującą w każdym krańcu Polski, niestety musiała pogodzić się z porażką. 

instagram/alicjajanoszofficial/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Druzgocące informacje. Ogromny pożar, rodzina gwiazdora TVP straciła dobytek, spłonęły też będące w środku zwierzaki
  4. 4-latek błagał by nie oddawali go rodzicom. Niedługo potem zmarł
  5. 22-latka wysłała rodzicom zdjęcie z kompromitującym, intymnym szczegółem. Reakcja jej ojca jest powalająca
  6. Skandaliczne słowa bp Frankowskiego. "Idzie na Polskę potop genderyzmu"

Źródło: o2

Następny artykuł