Nie żyje gwiazda programu "Idol". Nagła, tragiczna śmierć, mimo natychmiastowej reanimacji 26-latka zmarła

Nie żyje gwiazda programu "Idol". Nagła, tragiczna śmierć, mimo natychmiastowej reanimacji 26-latka zmarła Źródło: .

"Idol" dał szansę pokazać się wielu młodym ludziom na skalę światową. Tak było z jedną z kobiet, która momentalnie zyskała sobie sympatię widzów. Gdy usłyszeli o tym, co stało się 26-latce, natychmiast zaczęli wysyłać rodzinie kondolencje. To prawdziwa tragedia.

Gwiazda programu "Idol" cieszyła się, kiedy dostała szansę zaśpiewania przed ogromną publiką, której wilczą część stanowili ludzie przed telewizorami. Z marszu pokochały ją tysiące, a jury nie szczędziło komplementów i zagrzewania do dalszej walki o sukces. Jej dobra passa skończyła się z ostatnim dniem sierpnia, kiedy to nagle zginęła w wypadku. Nawet reanimacja nie przyniosła skutku. Okoliczności zdarzenia są druzgocące.

Piosenkarka z programu "Idol" uderzyła w jeden z przydrożnych budynków

26-latce oprócz śpiewu i rozwijania się w tej dziedzinie ogromną przyjemność sprawiała jazda na motocyklu. Gdyby mogła, nie rozstawałaby się z jednośladem. To była miłość niebezpieczna i jak się okazuje - aż po grób. Zawsze starała się uważać na drodze, lecz tym razem coś poszło nie tak. Haley Smith 31 sierpnia postanowiła wybrać się na jedną z setek podobnych przejażdżek.

26-latka prowadząc swój motocykl około godziny 2:00 w nocy nagle wypadła z zakrętu i z całej siły uderzyła w jeden przydrożnych budynków w Millinocket, w stanie Maine. Osoby, które zostały obudzone przerażającym hukiem, natychmiast zadzwoniły po pogotowie i same starały się udzielić pomocy dziewczynie. Niestety, wszystko na marne, a lekarz, który przybył na miejsce mógł tylko stwierdzić zgon. Ojciec córki jest zrozpaczony, ale ma pewność, że musiał to być nieszczęśliwy wypadek.

Fani są pogrążeni w żałobie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 Szef policji w Millinocket, Craig Worster stwierdził, że 26-latka mogła nie dać rady ostremu zakrętowi, a prędkość zrobiła swoje - w wyniku czego wypadła z drogi i uderzyła w budynek. Policja wszczęła śledztwo w sprawie tego wypadku, a wieści o tragicznym zdarzeniu doszły aż do producentów programu "Idol". Przedstawiciel mediów napisał na oficjalnym profilu na Instagramie "Przykro nam z powodu śmierci Haley Smith. Nasze myśli i modlitwy są z jej rodziną". Pod postem pojawiły się komentarze pełne bólu i łez.

Dzisiaj grzeje: 1. W ciągu roku umarł jej mąż i miała operację mózgu, część twarzy ma sparaliżowaną. Druzgocące doniesienia o Annie Marii Wesołowskiej

2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Haley brała udział w 11. edycji amerykańskiego "Idola". W jury zasiadały wtedy takie gwiazdy jak Jennifer Lopez, Steven Tyler i Randy Jackson. To właśnie wokalista "Aerosmith" był pod ogromnym wrażeniem jej siły i barwy głosu. Haley mimo wszystko nie przeszła do 2 rundy programu, lecz i tak zdobyła sporą rozpoznawalność.

Fot. youtube.com/Idol2012TV/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. "Mąż wydziela mi pieniądze, po 10 zł na dzień". Magda nie wie co dalej robić
  4. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  5. Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie

Źródło: Fakt

Następny artykuł