Husky po raz pierwszy zobaczył przestraszonego szczeniaka. Chwilę później zrobił najpiękniejszą rzecz, wszystko się nagrało

Husky po raz pierwszy zobaczył przestraszonego szczeniaka. Chwilę później zrobił najpiękniejszą rzecz, wszystko się nagrało Źródło: youtube.com milperthusky

Husky pierwszy raz miał okazję zobaczyć przestraszonego szczeniaka. Aż ciężko uwierzyć, w jaki sposób się zachował.

Ogromny husky po raz pierwszy miał styczność z o wiele mniejszym od siebie szczeniakiem. Nie w sposób było przewidzieć, w jaki zatem sposób może się zachować, jednak to co stało się naprawę, bez wątpienia przerasta najśmielsze oczekiwania. Wszystko zostało nagrane, a film zwyczajnie zwala z nóg. 

Wielki husky pierwszy raz zobaczył szczeniaka. Po chwili zrobił najpiękniejszą rzecz 

Niespełna 6-minutowe nagranie rozkłada na łopatki. Widać na nim ogromnego psa rasy husky, któremu właściciel właśnie postanowił przedstawić nowego członka rodziny. O wiele mniejszy szczeniak był wyraźnie przestraszony towarzystwem dorosłego psa. Z uwagi na bezpieczeństwo nowego czworonoga mężczyzna trzymał go początkowo w rękach, pozwalając, by husky mógł się z nim oswoić. Po chwili jednak postawił go na podłodze, choć nie miał pojęcia, w jaki sposób zareaguje większy pupil. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ku jego zdziwieniu, i zapewne wszystkich internautów, do których dotarł materiał, psy od razu się polubiły. Błyskawicznie nawiązała się między nimi nić porozumienia, choć w pierwszej chwili podchodzili do siebie bardzo ostrożnie. Już po kilku sekundach stali się najlepszymi przyjaciółmi. Husky nie zwlekał ani minuty dłużej i od razu rozpoczął zabawę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna

2. Rząd planuje wprowadzić kolejne obostrzenia? Bliski współpracownik premiera ujawnia, jaka jest prawda

Szczeniak, do tej pory przestraszony, w końcu zaczął zachowywać się swobodnie, radośnie merdając przy tym ogonkiem. Widok był doprawdy rozczulający. Aż ciężko uwierzyć, że wystarczy zaledwie moment, by dwa zupełnie różne psiaki stały się najlepszymi przyjaciółmi. Po krótkich wojażach na podłodze przenieśli się na kanapę, gdzie najwyraźniej postanowili nieco odpocząć, wylegując się obok siebie. Nagranie stało się hitem internetu, o czym świadczy m.in. blisko milion wyświetleń i ponad 13 tys. polubień. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
  2. Gdy zaczął dorastać, jego wygląd przestał się zmieniać. Owczarek niemiecki na zawsze pozostanie szczeniakiem
  3. Na pogrzebie doszło do tragicznych wydarzeń. W ciągu kilku dni zmarła kolejna osoba, a 16 walczy o życie
  4. Nie żyje autor hitu, który znają wszyscy Polacy. Jego córka przekazała tragiczne informacje
  5. Ważny apel Ministerstwa Zdrowia do wszystkich Polaków. Chodzi o zakupy, trzeba wiedzieć
  6. Kierował szpitalem w Wuhan podczas epidemii. Przekazał 5 złotych rad

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News