Husky zakradł się do łóżka dziecka. Chwilę potem stała się niesamowita rzecz, nagranie pokochały miliony internautów

Husky zakradł się do łóżka dziecka. Chwilę potem stała się niesamowita rzecz, nagranie pokochały miliony internautów Źródło: youtube milperthusky

Husky w łóżku z małym chłopcem sprawiło, że internet zawrzał. Nikt nie spodziewał się, że pies i maleńkie dziecko tak będą spędzać noc. Nagranie przedstawiające psa, który zakrada się do łóżka, stało się prawdziwym hitem. Nic dziwnego, wystarczy popatrzeć na tę dwójkę.

Husky to rasa psów, którą bez problemu rozpozna każda osoba na świecie. Psy pochodzące z tej rasy są wyjątkowo charakterystyczne, ich umarszczenie i nietypowe oczy, sprawiają, że nie da się w nich nie zakochać. W połączeniu z małymi dziećmi tworzą mieszankę, którą zachwycają się internauci na całym świecie. Nagranie, które zostało zamieszczone w internecie, sprawiło, że wielu internautów pokochało tę rasę. 

Husky zakrada się do łóżka, w którym leży mały chłopiec

Parker jest uroczym, małym chłopcem, który ma okazję dorastać w nietypowym otoczeniu. Rodzice małego chłopca, jeszcze zanim przyszedł na świat, opiekowali się dwoma, ogromnymi psami rasy Husky. Kiedy malec pojawił się w domu, rodzice dołożyli wszystkich starań, by nawiązała się pomiędzy nimi nić porozumienia. Nikt nie przypuszczał, że Parker i dwa Husky staną się najlepszymi przyjaciółmi. 

W sieci pojawia się wiele nagrań, które przekazują, jak wygląda codzienne życie małego Parkera i jego psich przyjaciół. Jedno z nich pokazuje małego chłopca, który leży w łóżku z psiakiem. Parker otrzymał butelkę z mlekiem, leżąc pod kołdrą, kiedy mały chłopiec zaczął być senny, tata przykrył go kołdrą. Husky towarzyszył mu przez cały czas, leżąc obok małego chłopca pod kołdrą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Husky czeka aż maluszek zaśnie, by pójść w jego ślady 

Na nagraniu widać, jak pies czeka, aż Parker zaśnie. Husky parę razy sprawdza, czy maluszek już zasnął. Urocze lizanie małego chłopca po twarzy przez psa, budzi go, ale Parker śmieje się z tego, co robi jego przyjaciel, po czym zamyka oczy i zasypia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy kochali go za kultowe seriale TVP i TVN. Niestety, nie żyje znakomity aktor, miał zaledwie 46 lat

2. Nie żyje zwycięzca „Top Chefa”. Zmarł na koronawirusa, miał 59 lat

Husky, który już wie, że jego przyjaciel śpi, sam zamyka oczy. Nagranie, zamieszczone zostało w sieci i rozczula wszystkich internautów. Dwa psiaki i mały chłopiec są już prawdziwymi gwiazdami, które pokazują, jak wielką wartość ma przyjaźń psa i człowieka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy stanu przedzawałowego. Każdy powinien je znać
  2. Znany polski sportowiec aresztowany. Jeszcze niedawno był ulubieńcem kibiców
  3. Część Polaków dostanie 300 zł dziennie dodatku. Muszą jednak spełnić jeden warunek
  4. TVN przekazał dramatyczne informacje. W Domu Pomocy Społecznej potwierdzono zakażenie aż u 60 osób
  5. Wszyscy pokochali go za rolę Pawlaka. Mało kto wie, co zrobił garderobianej na planie, karygodne
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News