Czwórka dzieci, które przygarnęła pod swój dach wyrodna matka zastępcza z Rybnika, z pewnością nie będzie dobrze wspominała czasu spędzonego u przybranych rodziców. Para zwyrodnialców w okrutny sposób miała znęcać się nad dwoma dziewczynkami i dwoma chłopcami aż przez pięć lat.

Z relacji dzieci wynika, że kobieta wraz ze swoim partnerem zgotowała czwórce dzieci istne piekło. W latach 2007-2012 pod dachem zawodowej rodziny zastępczej dzieci miały być bite, dręczone psychicznie oraz więzione.

Wstrząsające zeznania

Opowieści dzieci na temat tego, w jaki traktowali je rodzice zastępczy, mrożą krew w żyłach.

– Skleiła mi ręce i nogi i kazała leżeć w wannie. A później przyłożyła mi nóż do brody i ją rozcięła – mówi 13-letni Olek.

– Przez kilka godzin klęczałam na klatce schodowej z rękami podniesionymi do góry. Trzymałam ważący kilka kilo nawóz do kwiatów – wspomina 17-letnia Patrycja.

Dzieci miały być również zamykane w kojcu dla psa, nie mogły się umyć ani skorzystać z toalety, gdyż matka zastępcza wyłączała im wodę, były też głodzone. Patologiczni opiekunowie zmusili także dzieci, by te zeznawały przeciwko swoim biologicznym rodzicom w sprawie o molestowanie seksualne. Para przebywa już od 9 lat w więzieniu.

Teraz za kratki może trafić również matka zastępcza dzieci, która została oskarżona o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad czwórką rodzeństwa.

Źródło: se.pl

Od tych zdjęć ślubnych WŁOS ZJEŻY CI SIĘ NA GŁOWIE!

Gwiazdy, które były molestowane seksualnie [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również

Zobacz również