Świat obiegła właśnie informacja o przerażającej makabrze, która poskutkowała dziesiątkami ofiar. Co najdziwniejsze, służby nie mają pojęcia, jakim cudem doszło do takiej katastrofy.

25 osób straciło życie, ponad 60 zostało rannych. To wstępne informacje, liczba ofiar może jeszcze wzrosnąć. Tak skończyło się zderzenie dwóch pociągów.

Do katastrofy kolejowej doszło w Egipcie. Zderzyły się ze sobą dwa pociągi, jeden jadący z Kairu, drugi z Port Saidu na południu kraju. Pociągi zderzyły się ze sobą w pobliżu stacji Khorshid pomiędzy Kairem i Aleksandrią.

Służby podają wstępną liczbę ofiar. Ta wynosi już 25 zmarłych i 65 poważnie rannych. Szef lokalnego pogotowia wyjaśnia, że zagrożenie życia wśród uczestników wypadku jest nadal duże. Liczba ofiar może rosnąć z każdą chwilą.

Służby unikają odpowiedzi na pytanie, jaki jest powód katastrofy. W tej chwili na miejscy wypadku trwa akcja ratunkowa. Biorą w niej udział wszystkie okoliczne służby ratunkowe. Akcji nie ułatwia tłum pasażerów, którzy, opuściwszy pociągi, wciąż przebywają w jego pobliżu.

ZOBACZ TAKŻE:

https://www.youtube.com/watch?v=1CuF_GBTFOQ

...

Zobacz również