Wydarzenia, które przeżyła ta 15-letnia dziewczynka, to prawdziwy horror. Nastolatka została dwukrotnie zgwałcona w ciągu zaledwie kilku godzin przez różne osoby. Policjanci mówią, że pierwszy raz w ich karierze mierzą się z taką tragedią.

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę w Birmingham. 15-letnia dziewczynka szła z przyjaciółką na stację kolejową Witton, gdzie zaczepił ją nieznany mężczyzna. Ten obezwładnił nastolatkę, zaciągnął w odludne miejsce i brutalnie zgwałcił. Dziewczynce udało się uciec, kiedy po gwałcie uścisk mężczyzny się rozluźnił.

15-latka wybiegła na ulicę, szukając tam pomocy. Zatrzymała pierwszy przejeżdżający samochód. Wsiadła do niego i liczyła, że kierowca jej pomoże. Ten… zgwałcił jednak nastolatkę po raz drugi tego wieczoru. Po wszystkim oprawca po prostu puścił ofiarę wolno.

Jak zeznała dziewczynka, do gwałtów doszło między 19:00 a 2:00 w nocy z wtorku na środę. Wiadomo też, że obaj gwałciciele mają nieco ponad 20 lat i są z pochodzenia Pakistańczykami. Tony Fitzpatrick, który zajmuje się sprawą, poinformował, że dziewczynka już trafiła pod opiekę policyjnych psychologów. Od feralnej nocy wciąż nie może dojść do siebie. Policjanci tymczasem prowadzą zakrojone na szeroką skalę śledztwo, którego celem jest schwytanie obu gwałcicieli.

– To było przerażające doświadczenie dla tej młodej dziewczyny. Mamy specjalnie przeszkolonych funkcjonariuszy, którzy udzielają jej teraz wsparcia. Teraz kluczowe jest, żeby ustalić, co dokładnie się wydarzyło oraz zidentyfikować sprawców tych dwóch obrzydliwych incydentów – mówi funkcjonariusz.

ZOBACZ TAKŻE:

Zobacz również