3 znaki zodiaku zdradzają najczęściej. Oficjalne statystyki

3 znaki zodiaku zdradzają najczęściej. Oficjalne statystyki Źródło: Fot. publicdomainpictures.com

Horoskop to jedno z narzędzi, które pozwala zrozumieć ludzkie zachowania w sposób innych niż znana nam nauka. Każdy z 12 znaków zodiaku ma swoją własną charakterystykę, która może istotnie wpływać na zachowania obdarzonych nimi osób. Które więc znaki najczęściej dopuszczają się zdrady na swoich partnerach?

Lew jest silny i niezależny, panna łatwo przystosowuje się do zmian, a bliźnięta symbolizują równowagę, to jednak tylko kilka ze znaków i ich raczej pozytywne cechy. Tak przynajmniej mówi horoskop. Niezależnie od astrologii stworzono jednak statystyki dotyczące tego, które znaki zachowują się najgorzej wobec swoich partnerów i dopuszczają się zdrady. "Skok w bok" wykonują częściej mężczyźni, a statystyki dotyczące tego powstały w siedzibie portalu dla pragnących romansu Victoria Milan. Jak wynika z zebranych danych, przedstawiciele wszystkich znaków są skłonni zdradzić, ale tylko trzy z nich robią w przeważającej liczbie.

Co ciekawe pokrywa się to z przypisanymi im cechami, które w obecnej sytuacji mogą być zinterpretowane na korzyść teorii, jakoby niektóre znaki częściej dopuszczały się oszustwa wobec swoich drugich połówek. Oto trzy najmniej wierne znaki zodiaku.

Horoskop może pomóc w zawieraniu związków

Jak wynik a zdanych ujawnionych przez Victoria Milan pierwsza trójka największych zodiakalnych zdrajców wśród mężczyzn prezentuje się następująco: ryby, wodnik, skorpion. Łącznie odpowiadają za aż 40 procent zakładanych na portalu kont. Na pierwszym miejscu plasują się ryby z wynikiem 15%. Panowie o tym znaku lubią zdradzać i kierować się emocjami. W tym przypadku okazuje się także, że charakterystyka znaku, którą zawiera horoskop, czyli uwielbienie dla skrywania tajemnic również się sprawdza. Tajemnicami są oczywiście zdrady.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dalej z 13% znajduje się wodnik, który według astrologii jest niedojrzały emocjonalnie, ale również szczery, jeśli chodzi o podobne sytuacje. Strach przed stresem sprawia, że nie przejmują się reakcjami zdradzanej osoby. Ostatnie miejsce w tym niezaszczytnym zestawieniu zajmują ryby. Mężczyźni o tym znaku zdradzają, choć zwykle są wierni. Niewierność w ich przypadku wiązać ma się z zemstą lub chęcią odreagowania zwodu, który sprawiła im partnerka.

Kobiety także zdradzają

W przypadku kobiet niechlubne wysokie miejsca w zestawieniu zdrajczyń zajmują zupełnie inne znaki niż w przypadku mężczyzn. Pierwsza trójka u płci pięknej składa się z barana, bliźniąt i panny. Te znaki założyły 40% wszystkich żeńskich kont na portalu. Nie wiadomo jednak, jak statystyki te przedstawiają się liczbowo. Faktem jest jednak, że najchętniej zdradzają kobiety urodzone pod znakiem barana (16%), bliźniąt (13%) i panny (11%). Najrzadziej natomiast zdradzające znaki u kobiet to byk i skorpion. W przypadku mężczyzn są to wagi, strzelce i lwy. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Krzysztof Jackowski o nadchodzącej wiośnie. Zdradził kiedy przyjdzie
  2. Największa gwiazda odejdzie z DDTVN?! "Telewizja śniadaniowa to za mało"
  3. Michał Szpak POKAZAŁ mieszkanie. Czy jego RODZICE wiedzą jak mieszka?!
  4. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
źródło: Popularne.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News