Trzy konkretne znaki zodiaku przeżyją w przyszłym roku bolesne rozstanie. Horoskop miłosny jest dla nich bezlitosny

Trzy konkretne znaki zodiaku przeżyją w przyszłym roku bolesne rozstanie. Horoskop miłosny jest dla nich bezlitosny Źródło: unsplash

Horoskop miłosny na przyszły rok obfituje w niespodzianki i wspaniałe chwile, niestety dla trzech znaków zodiaku los nie przygotował dobrych chwil. W 2020 roku czeka ich bardzo bolesne rozstanie, które wydaje się nieuniknione.

Horoskop miłosny na przyszły rok jest już gotowy. Wróżbici i astrolodzy połączyli swoje siły i już przedstawili nam, kto w 2020 roku może szykować się na wyjątkowe chwile, ale niestety są i ci, dla których los nie będzie łaskawy, a nadchodzący rok odmieni ich życie. Przyjdzie czas bolesnych rozstań, które sprawią, że wiele serc zostanie złamanych. 

Horoskop miłosny na 2020 rok

Znaki zodiaku kolejny raz zdradzą nam, co nas czeka w najbliższych chwilach. Razem z zakończeniem roku, możemy spodziewać się, że los się odmieni, a wraz z nadchodzącym rokiem pojawi się wiele nieoczekiwanych zdarzeń. 2020 rok będzie czasem, kiedy pojawią się przykre rozstania, a narażone na nie są trzy znaki zodiaku. 

Horoskop miłosny dla trzech znaków zodiaku nie będzie łaskawy 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierwszym znakiem zodiaku, który nie będzie miał szczęścia w nadchodzącym roku, to Bliźnięta. Osoby spod tego znaku są niezwykle otwarte, ale czasami boją się podjąć decyzję. W sprawie sercowych nie jest inaczej. Bliźnięta zbyt dużo czasu zastanawiają, się nad tym, co los mógłby im przynieść, ale nie podejmują żadnych kroków, w związku z czym mogą wysyłać sprzeczne sygnały. Niestety w nadchodzącym roku ich partnerzy powiedzą im dość. Wyrażanie uczuć w 2020 roku będzie dla nich jeszcze cięższe, a ich ukochane osoby tylko na to czekają, jeśli się w końcu nie pojawią, te osoby odejdą i już nigdy nie wrócą. 

Lwy w nachodzącym roku poczują się rozczarowane, kiedy to ich partnerzy zaczną grać pierwsze skrzypce. Niezwykłym Lwom zacznie to przeszkadzać, bo to one uwielbiają być w centrum zainteresowania. One nie będą z nikim konkurować, prędzej się rozstaną niż zostaną z osobą, która będzie stawiała ich w cieniu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono całą prawdę o mężu Danuty Holeckiej. Dziennikarka wolałaby, żeby nikt się o tym nie dowiedział
2. Nagła śmierć w święta w rodzinie królewskiej. Miał zaledwie 47 lat

Na koniec zostają Panny, które będą cierpieć w nachodzącym roku ze względu na swoje zachowanie. Panny są bardzo krytyczne, przez co bardzo ciężko się z nimi porozumieć. Ich wysokie standardy mogą być nie do przeskoczenia przez ich partnerów, którzy w końcu będą mieli dość krytycznych uwag pod swoim adresem i odejdą, nie patrząc na złamane serce Panny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Świąteczne wiadomości o Marcie Kaczyńskiej podburzyły wielu Polaków. Zwrócili uwagę na jeden, bardzo ważny szczegół
  4. Najsmutniejsze święta w rodzinie Królikowskich. Żona aktora nie przestaje walczyć, ostatnie pół roku było dla niej koszmarem
  5. Świąteczna tragedia. Mama patrzyła, jak umierają jej małe dzieci i mąż

źródło: papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News