Wiele osób będzie wściekłych, do innych uśmiechnie się los. Horoskop dzienny na niedzielę zwali Was z nóg

Wiele osób będzie wściekłych, do innych uśmiechnie się los. Horoskop dzienny na niedzielę zwali Was z nóg Źródło: Pixabay.com/cocoparisienne

Horoskop dzienny na niedziele zawiera wiele pozytywnych zaskoczeń, jak i kilka fatalnych wydarzeń. Warto wiedzieć, co może spotkać Twój znak zodiaku oraz przygotować się na wszystko, co może się wydarzyć.

Horoskop dzienny: Wodnik (20.01-18.02)

Przypomnisz sobie o ważnych sprawach, które odkładałeś na później. Nie uciekniesz przed negatywnymi konsekwencjami swojego zaniedbania. Nie licz też na pomoc bliskich - będą na ciebie wściekli za twoje niedopatrzenie.

Horoskop dzienny: Ryby (19.02-20.03)

Szykują się miłe chwile spędzone w rodzinnym gronie. Warto je uatrakcyjnić wspólnym wyjściem na spacer albo do kina, a ten dzień stanie się jeszcze lepszy. Uważaj jednak na zdrowie: jesteś teraz bardzo podatny na wszelkie choroby

Horoskop dzienny: Baran (21.03-19.04)

Zadecydujesz o radykalnych zmianach w swoim życiu zarówno zawodowym, jak i osobistym. Ryzykowne posunięcie będzie miało dobre skutki, ale nie bierz sobie zbyt dużo na głowę. Może się okazać, że na wszystko nie starczy ci czasu.

Horoskop dzienny: Byk (20.04-20.05)

Zaczniesz tęsknić za przeszłością. Poczujesz, że wpadłeś w marazm i rutynę, a do tego nic ci nie wychodzi. Kiepski nastrój sprawi, że pokłócisz się z najbliższymi, a zły humor nie opuści cię przez kilka kolejnych dni. Lepiej uważaj na słowa, bo możesz kogoś zranić.

Horoskop dzienny: Bliźnięta (21.05-21.06)

Dziś czujesz się pewny siebie i atrakcyjny. Wykorzystaj dobre samopoczucie do rozwoju swoich osobistych kontaktów. Ktoś, kto od dawna ci się podobał, czeka na twoją wiadomość. Jeśli nie zmarnujesz okazji, możesz rozpocząć fascynujący związek.

Horoskop dzienny: Rak (22.06-22.07)

Twoje relacje z innymi ludźmi zaczną się sypać. Okaże się, że przez długi czas zadawałeś się z fałszywymi osobami, które skrycie pragnęły twojego potknięcia. Taki obrót sprawi zmusi cię do podjęcia natychmiastowych decyzji. Przemyśl je dobrze.

Horoskop dzienny: Lew (23.07-22.08)

Nie wszystko pójdzie po twojej myśli, a liczne wpadki zepsują ci humor. Wyciągnij wnioski na przyszłość i zadbaj o wieczorny relaks, inaczej stres może cię przytłoczyć. Unikaj plotek, bo możesz niechcący napytać sobie biedy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Horoskop dzienny: Panna (23.08-22.09)

Poczujesz się przytłoczony problemami życia codziennego. Możesz z tego powodu sięgnąć po używki, jednak uważaj, aby nie przesadzić. Skutki takiej decyzji mogą być opłakane. Spróbuj porozmawiać z kimś zaufanym.

Horoskop dzienny: Waga (23.09-22.10)

Szczęście się do ciebie uśmiechnie. Możesz liczyć na pojednanie z dawnym przyjacielem lub sukces w pracy. Cokolwiek nie postanowisz, odniesiesz sukces. To rzadka aura, dlatego wykorzystaj ją mądrze, a zobaczysz, jak zmieni się twoje życie.

Horoskop dzienny: Skorpion (23.10-21.11)

Twój związek wejdzie dziś na wyższy poziom. Partner złoży ci propozycję nie do odrzucenia. Czeka was miły wieczór pełny wrażeń, który jeszcze długo będzie wspominać. Single z kolei wylądują na imprezie ze znajomymi, gdzie poznają interesującą osobę.

Horoskop dzienny: Strzelec (22.11-21.12)

Poświęć czas na swoje zainteresowania, a odkryjesz coś bardzo ważnego. Odbierzesz telefon, ale nie gódź się na wszystko, co usłyszysz - to może być podstęp. Ktoś źle ci życzy i chce wykorzystać moment twojej nieuwagi.

Horoskop dzienny: Koziorożec (22.12-19.01)

Spotkasz kogoś, kto może mieć duży wpływ na twoje życie. Postaraj się nie przegapić tej osoby, bowiem drugi raz taka okazja nie trafi się szybko. Uważaj na drobne wpadki, szef może nie byc z nich zadowolony.

  1. Danuta Wałęsa zdradziła, co naprawdę myśli o Agacie Dudzie. Jej słowa przejdą do historii
  2. Niespodziewana, nagła śmierć. Była najpiękniejszym sportowcem świata
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: Onet

Następny artykuł