Horoskop, który ujawnia, jak umrzesz. Niewielu odważy się go przeczytać

Horoskop, który ujawnia, jak umrzesz. Niewielu odważy się go przeczytać Źródło: unsplash/Mathew MacQuarrie/

Ten horoskop ujawnia najmroczniejsze i najbardziej wstrząsające informacje. Czytając go dowiesz się, jak umrzesz. Jeżeli należysz do grona odważnych, możesz zajrzeć w najbardziej odległą przyszłość.

Horoskop dla jednych ma ogromne znaczenie, a dla innych jest raczej powodem do żartów. Mimo to grupa osób, która wierzy w jego przepowiednie, nieustannie się powiększa i co więcej, wielu z nich deklaruje, że zdecydowana większość zapisanych w horoskopie treści szybko im się sprawdziła. Jeżeli zatem nie boisz się poznać okoliczności swojej własnej śmierci, koniecznie go przeczytaj. 

Ten horoskop ujawnia, jak umrzesz 

Choć dokładne okoliczności śmierci trudno jest przewidzieć, na podstawie cech charakterystycznych danych znaków zodiaku można niekiedy wywnioskować, co może być najbardziej prawdopodobną przyczyną zgonu. Niektóre z poniższych informacji aż mrożą krew w żyłach. 

Zgodnie z horoskopem, Barany nie zważają zbytnio na swoje bezpieczeństwo, a ponieważ cechuje ich ciągłe szaleństwo i zadzieranie z losem, przyczyną śmierci może być nagły wypadek i co gorsza, może dojść do niego wcześniej niż ktokolwiek by się spodziewał. 

Ponieważ Byki uwielbiają zbierać dosłownie wszystko, niezależnie od tego, czy kiedykolwiek im się to przyda, przyczyną śmierci w ich wypadku może być ich własna sterta niepotrzebnych śmierci. Gdy będzie ich zbyt wiele, nagle mogą się na niego zawalić i zwyczajnie przydusić. 

Bliźnięta cechuje ciekawość, a przy tym brak zachowania zdrowego rozsądku. Zgodnie z ich horoskopem, do śmierci może doprowadzić chwilowa bezmyślność, jak np. chęć przyjrzenia się bliżej niebezpiecznemu, być może jadowitemu zwierzęciu, który śmiertelnie ich ukąsi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Raki uwielbiają wszystko robić same i nie proszą o pomoc nawet wtedy, gdy nie mają o czymś zielonego pojęcia. Upartość w połączeniu z niewiedzą może kiedyś doprowadzić do śmierci, choćby przy chęci naprawy elektrycznego urządzenia. 

Lwy z reguły są dość narcystyczne. Ciągłe podziwianie samego siebie może ich kiedyś dosłownie wpędzić do grobu, gdy np. będą chcieli zrobić sobie idealne, ale ryzykowne zdjęcie. 

Panny są bardzo skryte i dowiedzenie się od nich, co ich aktualnie trapi, graniczy z cudem. Jak zapowiada horoskop, ich śmierć może wynikać z duszenia w sobie negatywnych emocji, które z kolei doprowadzą do wielu chorób. 

Wagi wiedzą, co to znaczy zakochać się do szaleństwa, dlatego w ich przypadku to właśnie miłość może doprowadzić do śmierci. Odejście będzie tragiczne, ale romantyczne, a według horoskopu, niemal pewne jest, że doprowadzi do tego silne uczucie, które może być tylko jednostronne. 

Skorpiony nie boją się śmierci i co więcej, chcą dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Jedyne, czego wciąż nie mogą się dowiedzieć jest to, jak rzeczywiście ona wygląda. Nie wykluczone zatem, że pewnego dnia ciekawość będzie na tyle duża, że sami odbiorą sobie życie. 

Strzelce uwielbiają ryzykować i nie przykuwają większej wagi do tego, że już niejednokrotnie otarli się o śmierć. Kolejny ekstremalny pomysł może już nie równoważyć się dla nich z powiedzeniem "o włos od śmierci". 

Ponieważ Koziorożce nad wyraz przejmują się opinią innych, powodem ich śmierci może być załamanie nerwowe. Kolejna negatywna opinia sprawi, że doszczętnie się załamią. 

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda PRL pochowana PÓŁ ROKU po śmierci. Miała 61 lat, podzieliła los Ireny Dziedzic

2. Odmówił spotkania z Andrzejem Dudą i jeszcze publicznie go upokorzył. Wizytę w Holandii prezydent zapamięta na długo

Wodnik to typ samotnika, dlatego niezależnie od tego, co dokładnie doprowadzi do jego śmierci, umrze w samotności, najprawdopodobniej w domowym zaciszu. 

Dla Ryb od zawsze dobro innych jest ważniejsze niż ich własne. Liczne poświęcenia sprawią, że kiedyś dosłownie przypłacą za kogoś życiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz JESZCZE MNIEJ pieniędzy na rękę
  2. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
  3. Panna młoda wjechała do kościoła na wózku. Nagle przed ołtarzem stał się prawdziwy cud, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia
  4. Gosia ma 6 lat, przeszła 16 chemioterapii i poparzyła przełyk setkami tabletek. Nowotwór wykańcza ją w zastraszającym tempie, rodzice błagają o pomoc
  5. To nagranie ma 6 milionów wyświetleń, internauci płaczą ze śmiechu. Ogromny pitbull przekrada się obok kotka, bo boi się go obudzić

Źródło: popularne 

Następny artykuł